SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Redukcji ciąg dalszy...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No i za bardzo chciałem i spieprzyłem... nawet nie wiem kiedy to się stało, ale przecholowałem.
Chciałem więcej i szybciej i sam się u.du.piłem. Obciąłem kcal do 1600

Po kilku postach ze strony chłopaków z działu Odchudzanie: https://www.sfd.pl/Ładowanie_węgli_-_jaka_częstotliwość_-t472006.html  przejrzałem jeszcze raz podwieszone posty działu i... no właśnie, zrozumiałem swoją głupotę.

Najciekawsze, że dawniej je już czytałem i podpisywałem się pod ich treścią obiema rękami.
Dzisiaj od nowa muszę się zmuszać, aby jeść mądrzej, a przede wszystkim więcej !

Miejmy nadzieję, że nie popadne znowu sam w swoją pułapkę.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zejsc ponizej 80 kg dla mnie bylo nie realne... Zobaczymy teraz na wiosne...
Nie mniej, Sasiad lepiej zrob reseta, bo mam wrazenie, ze (bez obrazy), ale szarpnelo Ci troche psychike od tej redukcji.
Po cholere sie tak meczysz ?
Cele musza byc realistyczne, a waga to nie wszystko !
Obserwuje...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-13 08:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma cudownej diety, jak sie jest raptus to zawsze sie tak samo konczy. Jedziesz ciagle bez wegli, a pozniej mowisz ze od nich tyjesz, a jak myslisz, jak organizm sie przestawia to pozniej nie wie co sie z weglami sie robi. Jakbys ulozyl plan niepolegajacy na cieciu kalorii do poziomu 160cm kobiety i wywalaniu wszytskich wegli to nie musialbys sie drugi raz odchudzac. W sumie smutne takie zycie, bez slodyczy, bez piwa....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
A no zgadzam się, że za bardzo się wkręciłem
Od kilku dni jem 2000kcal - zwiększyłem ilość tłuszczu.
W sobotę robię ładowanie węgli - a i dobrze się składa, bo będzie imprezka, a poza tym do Mc Donalda się wybieram, zatopić zęby w jakimś niezdrowym i tłustym shitcie !
Póki co waga na 79kg.

Zmieniłem trochę treningi:

PN, ŚR, PT siłownia FBW + 30 min bieżnia (65% hr)
WT, CZW, SOB interwały 25 min, na rowerku (85%-90% hr / 65%hr) masakra ale podoba mi się.




no już już !!! opamiętałem się ! nie bijcie !


Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2009-02-13 08:37:12

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zasada iluzji. Jak jesteś węższy w pasie to górne partie wyglądają lepiej pomimo niezmienionych obwodów. Tak samo działa to w drugą stronę. Ronnie Coleman na zawodach miał 107cm w pasie. Tylko kto się przejmował tym wymiarem skoro barki i plecy miał ogromne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
O w mordeczke... 107 cm
Fakt,że jakby przy nim wtedy stanąć to całość jawiła się dla przeciętnego człowieka jako monstrum...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wezcie mimo wszytsko ci kulturysci teraz z Mister Olimpia to nie sa przykaldem harmonijnych sylwetek. To juz w ogole odbiega od czegokolwiek, bo kiedys jeszcze, mimo, ze przerysowani przypominali posagi greckich i rzymskich herosow a teraz taka ilosc miesa. W sumie nie wiem dlaczego to poszlo w ta strone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
oj dlaczego, dlaczego...bo jest za mało ludzi, którzy zapatrzeni są we wzorce greckie, a zdecydowana większość chce w życiu: więcej, mocniej, szybciej... to dotyczy niestety też bodybuild.

Dla mnie to lipa.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Co ty Sasiad, kto tu bije ?


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-02-13 08:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie wiem, dlatego tak jak kiedys zanlo sie wielu kulturytow i pokazywalo tak teraz sa oni znani malej grupce zainteresowanych i tylko ulamek procenta chce wygladac tak jak oni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Co teraz? Pomocy.

WHEY premium