SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Redukcji ciąg dalszy...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
, no liniowo to nigdy nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Zbiegnie się to z końcem drugiego opakowania Scorcha (bardzo zadowolony jestem z niego).

Wow, to są tacy .

Aero jest fajne - dobra muza, temat do przemyślenia i dajesz.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No powiem Ci Radosuaf, że pierwszy raz kupiłem coś innego niż TSE Olimpowskie i widzę różnicę w działaniu pomiędzy tymi dwoma termo...
Ale mniejsza z tym.

Codziennie gonitwa myśli. Jeszcze napierać, czy skończyć...

Dylemat jest taki: 75kg wybiło, a na brzuchu nadal wiszą fałdy, po bokach również - wstyd się w szatni zginać bo wtedy najbardziej... To mnie męczy.
Super byłoby mieć napiętą skórę na brzuchu.

Reszta jak u chorego: chude nogi, ręce, szyja, wystające kości policzkowe, kościste palce u dłoni... tyłka wogóle już nie mam.
W pasie mam 83cm, w talii 80.
W t-shirtach z rozmiaru XL kiedyś zlazłem na M.
Czuję się zasuszony. A co więcej czuję się lekko mówiąc znużony całym tym gów...nym jedzeniem. Marzę o plackach ziemniaczanych, naleśnikach, gulaszu z sosem i ziemniakami.
Wiem, teraz powiecie, daj sobie spokój już, ciesz się życiem.

No, ale ja właśnie nie będę potrafił cieszyć się życiem jak mi coś będzie wisieć na brzuchu.
Do d...py z taką robotą.
To co ? Jak bym ważył 65kg to też mi te fałdy zostaną ?

Normalnie "lęk" mnie ogarnia jak sobie pomyślę, że w momencie gdy zwiększę węgli i zacznę splita na masę, brzuch będzie się pompował.
Hm... a może wypełni mi przestrzeń, która jest teraz po tłuszczu i naciągnie tą skórę.

Nieeee wieem co mam robić.

Sorry, za takie z d.u.p.y. rozkminki, ale chyba redukcja 4 miesiąc to dla mnie za dużo. Zmęczony jestem.
Tym bardziej, że wszyscy mnie z boku atakują:" jak Ty wyglądasz", " sąsiad, Ciebie już nie ma","jesz coś wogóle...".
I takie tam.
No nie dość, że walczę sam ze sobą i moimi zachciankami, to jeszcze Ci mi dowalają.

Ok, wypisałem się.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wrzuć może zdjęcie, to Ci Iza napisze, czy coś się da z tym zrobić...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Cześć, zapraszam<konkurs działu odchudzanie i kuchni sfd>:

https://www.sfd.pl/-t488140.html

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
To były 3 dni maksymalnej wyżerki. Jadłem dużo i często.
W dodatku wtrąbiłem ze 2 babki i dwie blachy ciasta.
Masakra co się działo. Jestem z siebie zadowolony.
Powiedziałem sobie: olać to, nie panuję przez 3 dni nad tym.
Jadłem talerz sałatki z majonezem, z chlebem + 4 kawałki ciasta, kawa i ...drzemka. Potem wstajemy i powtórka z rozrywki
Tak minęły mi 3 dni. Super.

Jutro jadę od nowa z koksem (nie, nie jestem ON - metafora taka ). Do wakacji będzie git. Mam nowe siły na kontynuację redukcji. Póki co - walczę dalej. Co będzie za tydzień ? Nie wiem. Może polegnę.
W piątek waga pokazywała 75kg. Dzisiaj wolę się jeszcze nie ważyć

ps. z wyglądu jestem zadowolony. Szczególnie dzisiaj, jak trochę się zalałem wodą...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ladowanko weglami, napewno troche nabilo miesnie...
Dawaj fote !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-13 17:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No ja Cię proszę. Dopiero co do chaty zjechałem. Zaraz na lotnisko muszę po lubą jechać, a Ty mi każesz się smarować bronzerem do sesji zdjęciowej !

Na koniec końców będzie fota.
Fakty są takie: 75kg (dane z piątku ) i 82 cm w pasie. W talii nawet 79cm można na upartego przyjąć.
A i jak się ruszam na boki i wyginam, to pojedyncze przyczepy zębatych i skośnych mi już fajnie widać.
Przyjdzie kit będzie git


A i jeszcze jedna fajna bania jest, która mi daje rogala na twarz. Bicepsy. Szczególnie prawy - super jakość, twardość i rzeźba jakiej nie miałem. Widać ładnie podział na głowy+takie jakby ściągnięcie bliżej przyczepu tu w pachwinach. No miodzio.
Tylko szkoda, że to takie małe wszystko
Mini paker.

Hie hie ....ale wał. 22 lutego napisałem tu coś takiego:"
marzy mi się coś takiego jak Radosuaf: 82cm w pasie."


A tu proszę - mówisz - masz !
Jestem wielki !

Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2009-04-13 18:25:03

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe moje gratulacje 82 cm niezle!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Szl.a.g by to trafił !!!
https://www.sfd.pl/Problem_z_infekcjami_zatok_na_redukcji.-t490886.html 

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Co teraz? Pomocy.

WHEY premium