SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.P.A.M.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 182564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Hetavel
Bull
Hetavel
tłamsić się z każdą kalorią i uczuciem głodu



prawda jest taka ,że do końca życia
jeśli chcesz wyglądać super

niesprawiedliwe, co?


A nie zgadzam się. Raz na czas trzeba odpuścić dla zdrowia psychicznego. Nie mówię tu kompletnym zaprzestaniu treningów i porzuceniu diety. Nie uważam, że kobiety powinny się spinać i trząść nad talerzem do końca życia żeby wyglądać super.
Jak raz na czas przybiorą nieco centymetrów, ale za to będą zrelaksowane i uśmiechnięte, to ja nie mam nic przeciwko. Nie da się całe życie mieć formy życia


kwestia wyboru
ale innej drogi nie ma jeśli chcesz wyglądać
nie ma diety cud po zaprzestaniu, której dupsko już nie urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tak, tylko czasami i na takiej redy zaczyna sie "rosnąć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja poki co przestalam malec na redu,czekam co bedzie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Bull - nie rozumiemy się ja nie mówię o zaprzestaniu diety. Tylko o tym, że całe życie na bilansie ujemnym to poroniony pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Carr, nie w tym sensie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
PUSHhard
ee tam Bull, prawda taka, że kobiety zawsze majągorzej, bo ich zaniżone standardy widać na pierwszy rzut oka... u facetów tego nie ma, bo laski nie mają RTG w ocxach..


ja zyskuje mocno po pozbyciu się odzieży, lub na RTG :)
w ubraniu średnio

acz gorzej jak jest odwrotnie heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Preria, cytuję:
- za długo się odchudzasz, co 12 tygodni powinno się robić przerwy w odchudzaniu wracając do swojego zapotrzebowania zerowego na minimum 2 tygodnie, lepiej 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
I nie dupsko tylko magazyn energetyczny - tak wczoraj Bull się ładnie wyraził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puszu,nikt mi tego nie mowil:/ ostatnio Najt zagladal i tez nic nie mowil:/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny (FBW)

Następny temat

Pytania do Pana dietetyka Tadeusza Sowińskiego:)

WHEY premium