SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.P.A.M.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 181888

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
ja bylam dzisia na treningu w godzinach wieczornych skonczylam o 20:30 to moge isc jutro rano ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Też umiem tylko żabą krytą ale za to szybko :) Chciałabym kraulem ale bym musiała często brać wdechy z jednej i z drugiej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
atraMento
yersinia
atraMento
mmmmrrrrrr jaka preria ładna wymazana kakałem


jesoooo, atra nie chcesz wiedziec co przeczytalam


ależ ja się nie jąkałam nigdy, o nie


Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
btw. Preria czy ja sie moge do twojego klubu wyrodnych zon zapisac? chwile temu maz mi focha strzelil bo go z pc wywalilam hahaha

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest spoko. Ale też ja widzę dużą poprawę z kolanami ogółem od siłki. Tylko mi coś w jednym pyka od ciasnego IT band, której nie sposób rozmasować czy rozciągnąć. Mam nadzieję, że od wkładki korekcyjnej te naprężenia się trochę zmniejszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
to na pewno sie poprawia stan kolan od silowni bo budujesz gorset miesniowy i on wszystko trzyma i amortyzuje i kolano juz tak mocno nie dostaje Ja tez widze duza poprawe, nawet moglabym przysiady robic ale mam zakaz wiec nie szaleje wole zrobic forme z glowa, a ze mam zapedy do szalenstw & to ktos mnie musi powstrzymywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
doskonale rozumiem i znam ten ból :) Jakbym umiała poprawny przysiad zrobić, a nie potrafię, to pewnie bym i jego katowała. Brak mobilności mnie chroni czasami. A wykroki z TRX szczególnie polecam, fajne ćwiczenie i szmaci nawet z ciężarem ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
jur zamowilam nam artykul dotyczacy chondoro moze jutro sie skatuje wykrokami z trx musze obadac jak sie je poprawnie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz Yer,aczkolwiek jestesmy w nim tylko my:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze spisac chyba wszystkie kluby
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny (FBW)

Następny temat

Pytania do Pana dietetyka Tadeusza Sowińskiego:)

WHEY premium