SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeżba brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1042
Witam.
Mam 16 lat , ważę 73kg i mam 186cm wzrostu. Ćwiczę na siłowni już 2 lata i chciałbym wycwiczyc tzw."kaloryfer".Początkowo robiłem podstawowe cwiczenia na brzuch.Zacząłem robic a6w i po 28 dniach skończyłem go robic ponieważ nie dałem rady dalszych dni. Mój brzuch po tych cwiczeniach nabrał kształtów ale to nie to czego chce. Może mógłby ktoś poda jakieś skuteczne cwiczenia na wyrobienie "kaloryfera".
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

Tu masz opisany ABS II. Robiłem go kiedyś i pamiętam, że ten trening jest naprawdę kozacki, jeżeli wykonujesz go porządnie i systematycznie. A6W też daje dobre efekty, ale jak to mówią: Bez odpowiedniej diety kaloryferku nie będzie;p

Ja robiłem kiedyś A6W przez ok 33 dni, ale to było 2 lata temu na wakacje. Byłem wtedy nad jeziorkiem przez prawie cały ten okres i jadłem wszystko co tylko mogłem;p No ale to w końcu wakacje były;)

Pomyśl nad dietą, jeżeli chcesz mieć tarkę na brzuchu;)
Pozdrawiam!

Capoeira nie jest skuteczna na ulicy... nie zdążysz naciagnac berimbau..:)

http://www.sfd.pl/Zabski__Dziennik-t606731.html  Mój dziennik!;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1042
Myślałem nad tym cwiczeniem ale nie mam dostępu do drążka bo mam amatorska siłownie ławeczka, wyciąg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie bez diety tylko bez muskli

jesli przy tej wadze nie widac, znaczy ze nie ma co być widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
daj spokój z tymi rodzajami treningow.

Eraan- poczytaj ten temat;
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html

zobaczymy co zaproponujesz po przeanalizowaniu go- od tego zależy ocena tego czy zasługujesz na miano zaawansowanego i temat bedzie mógł byc omawiany tutaj.

oczywiście należy rozumieć kompleksowo cala sytuację a nie tylko trening m. brzucha, który de facto nie ma mocy odsłaniać mięsni lecz tylko je budować

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-06-07 21:24:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddzielenie bicepsa

Następny temat

Asymetria łydek!

WHEY premium