SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba na 40-tkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Dziękuję

jargos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Wczoraj niestety więcej zjadłam niż mi przydzieliła obliques (kaloryczność do 1700kcal BWT 120/175/ reszta tłuszczu) z powodu takiego, że dopiero wieczorem w domu zorientowałam się o zaniżaniu wagi w pracy o 100 g (na której ważyłam sobie makaron razowy i jabłka) . A taką ładną miałam wtedy miskę
Wyszło masakrycznie dużo i do tego tylko półgodzinny spacer z przebieżkami















No cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem....Upadłam, ale wstaję i walczę dalej







Zmieniony przez - jargos8 w dniu 2013-11-14 07:21:53

jargos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Miska, nawet przed pomyłką, ładna nie była.
Pszenne buły, samo jabłko to nie posiłek, następny posiłek nie lepszy
Doprawdy nie ma nic innego w sklepach jak mleko, przetwory mleczne i suchy kurzy cyc?
Kiepskie źródła białka, nienajlepsze źródła węgli.
Micha do poprawy i ogarnięcia, zwłaszcza, że cel ambitny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Kokosik
Miska, nawet przed pomyłką, ładna nie była.
Pszenne buły, samo jabłko to nie posiłek, następny posiłek nie lepszy
Doprawdy nie ma nic innego w sklepach jak mleko, przetwory mleczne i suchy kurzy cyc?
Kiepskie źródła białka, nienajlepsze źródła węgli.
Micha do poprawy i ogarnięcia, zwłaszcza, że cel ambitny.


Dzięki Kokosik za OPR . Ja przyznaję się, ze zawsze miałam problem z menu
A czy możesz podać mi przykładowe dobre menu? Byłabym wdzięczna za naprowadzenie na dobrą drogę. Bo najgorsze jest to, ze tyle czytam Wasze wątki i wydawało mi się, ze ta moja micha jest w porządku

Widzę, ze dalej cały czas błądzę w ciemnym tunelu, ale mam nadzieję, ze Wy mi pomożecie dostrzec te światełko


Zmieniony przez - jargos8 w dniu 2013-11-14 09:14:47

jargos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 826 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75077
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Tak, czytałam i niby wszystko wiem, ale nie umiem tego skomponować na talerzu . Wysilam się i nic mi nie wychodzi z tą michą

jargos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Poczytaj dzienniki innych dziewczyn i popatrz na ich miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Ale dlaczego jesz aż tyle jabłek? Ani sie tym najesc nie mozna, tylko zacznie Ci sie w brzuchu przelewac. Zrob sobie chleb albo kup dobrego razowca bez ulepszaczy, do tego upiecz schab i juz masz podstawe do kanapki do pracy. Postaraj sie o dobre sniadanie. Ostatnio nawet był taki temat: https://www.sfd.pl/Ladiesowe_pomysły_na_śniadanie-t981429.html ukladanie miski to troche jak jazda na rowerze. Nikt nie wsiada i po prostu jedzie. Trzeba cwiczyc. Wiec cwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Michy przeczytane i wątki również (oczywiście nie wszystkie, bo bym musiała cały miesiąc non stop czytać). Ale naprawdę duuuużo mam przewertowane, bo codziennie sobie czytam przez parę godzin. No nic, muszę jednak chyba bardziej wczytać się i przyglądać miskom

jargos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żurawinka - redukcja

Następny temat

modelowanie ud i brzucha

WHEY premium