SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żurawinka - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Dziewczyny. Śledzę Was od dłuższego czasu. Ok. 2 miesiące temu postanowiłam się wziąć za siebie, ale tym razem nie poprzez diety, tylko zmianę nawyków. Cm powolutku spadają, natomiast brakuje mi porządnego planu treningu, bo do tej pory mieszałam po prostu "dywanowe" treningi. Także zwracam się do Was z prośbą o weryfikację :)

Wiek : 25 lat
Waga : 91 kg
Wzrost : 175 cm
Obwód w biuście(1) : 108 cm
Obwód pod biustem : 90 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 91 cm
Obwód na wysokości pępka : 107 cm
Obwód bioder (3): 120 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 73 cm
Obwód łydki : 42 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3-4 razy w tygodniu jakiś trening dywanowy, przeważnie ZWOW Zuzki Light lub któryś z programów Jillian Michaels
Co lubisz jeść na śniadanie: owsiankę, omleta
Co lubisz jeść na obiad : mięso z kaszą i warzywami
Co jako przekąskę : kanapki
Co jako deser : koktajle owocowo-warzywne
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: W mojej ocenie bardzo dobry. Jedynie TSH lekko powyżej normy, ale t3 i t4 są w normie. Dodatkowo odczulam się na kota- dostaję zastrzyki z alergenem zwierzęcym.
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: tak: Flonidan (uczulenie na sierść kota) oraz Structum (na kolana)
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: Wszystko, co da się wykonać w domu/pokoju hotelowym. Posiadam zestaw hantli regulowanych (2x20 kg), w ciągu najbliższego miesiąca planuję zakupić długi gryf oraz piłkę.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : odżywka białkowa Uns Econo
Stosowane wcześniej diety: niestety było tego dużo, po prostu ucinałam kalorie i na własne życzenie fundowałam sobie jojo praktycznie co roku. Ostatnią dietą jaką stosowałam było herbalife jednak szybko z niej zrezygnowałam, dochodząc do wniosku, że to nabijanie w butelkę. Od paru miesięcy zaczęłam się na serio interesować odżywianiem i treningiem i w końcu postanowiłam wprowadzić to w życie.


Jeśli chodzi o treningi to tak jak pisałam, są to najczęściej dywanowe programy treningowe. Zaczęłam też wprowadzać trening siłowy dla początkującej Lady i chciałabym się tego trzymać, jeśli uznacie to za dobry pomysł.
Moim problemem są częste wyjazdy w tygodniowe delegacje, gdzie nie mam dostępu do kuchni, ale staram się po prostu wybierać zdrowe posiłki w restauracjach.

Oto moja sylwetka (przepraszam za jakość zdjęć, ale to tzw. samoróbka i to najlepsze zdjęcia, jakie mi wyszły)













I przykładowy jadłospis. Ten serek topiony tylko raz się zdarzył, bo zabrakło mi innego nawilżacza na kanapkę :D



Zmieniony przez - żurawinka w dniu 2013-11-12 11:03:16

Zmieniony przez - żurawinka w dniu 2013-11-12 11:04:31

Zmieniony przez - żurawinka w dniu 2013-11-12 11:05:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To jest jak jesz czy jak chcesz jeść?
Dlaczego masz tak dużo odżywki biakowej? Ni ejesteś w stanei więcej jajek, ryb mięsa jeść? Masz dużo gotowych wędlin nie jest to zdrowe.
Trzeba przerobić dietę.
Układaj pod tę sama kaloryczność ale zielonych (i tych wodnistych warzyw jak pieczarka nie licz)
reszta liczysz daj sobie 160 g ww i podnieś tłuszcz w to miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do odżywki to faktycznie dopycham nią białko. Postaram się jeść normalną kolację, a odżywkę dawać tylko do owsianki (chyba że lepszym sposobem jest dodawanie jajka, bo i tak mogę ;) )
Czy gotowe wędliny wywalić wszystkie? Nie jem ich często, a przeważnie wybieram te z wyższych półek cenowych, których skład jest całkiem niezły.

Dziękuję obliques za rady, zaczynam przerabiać rozkład b/t/w.

A co z treningiem? Może być ten siłowy dla początkujących Ladies?

Zmieniony przez - żurawinka w dniu 2013-11-12 17:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wywal, walczysz z alergia a trujesz sie.
zrób sobie sama szynkę,albo schabik pieczony i to używaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okey. Przepis na domową szyneczkę mam, trzeba będzie wypróbować :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leilah, naprzód!

Następny temat

Rzeźba na 40-tkę

WHEY premium