SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozrywka w Lublinie!

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
Wpisujcie tu miejsca do jakich chodzicie sie bawic po ciezkim tygodniu treningow/pracy/nauki . Kiedy i gdzie waszym zdaniem sa najlepsze imprezy a gdzie nie warto chodzic.
Relacje z wiekszych lubelskich imprez tez mile widziane

Moi faworyci
Klub Sema4 w niedziele, imprezy z cyklu Czarna Fiesta, dobra aframerykanska nuta (oczywiscie dla lubiacych tego rodzaju muzyke), duzo ladnych dziewczyn i dobra atmosfera - polecam

W MC tez mi sie zawsze podobalo (na drugiej sali oczywiscie, na pierwszej zbytnia miesznka gatunkow) chociaz dawno tam nie bylem bo postanowilem sobie zrobic przerwe w co tygodniowym nawiedzaniu tego klubu.

Nie polecam:
Megido - zdecydowanie klub bez klimatu, za duzo goracych 15 jak dla mnie.

5element - kupe dresiarstwa i chamow, nie mam zbyt dobrych wspomnien z imprez w tym klubie.

Ostatnio odwiedzilem Oranzade ale bylo malo ludzi wiec o imprezie nic nie napisze, ale maja u mnie plusa za dobre loze z wygodnymi kanapami i swiezy wystroj.

Czekam na wasze opinie i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Zgadzam sie z Riddic. Bardzo dawno nie bylem w MC wiec sie nie wypowiem.
Osobiscie zagladam rozwniez do: Birbantu, Kina, czasami do Czekolady, swego czasu bywalem w Obsesji.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
piszcie piszcie..rzadko bywam przez robotę a chcialbym wiedziec co, gdzie, kiedy i kto rpzychodzi etc.
jak ochrona itp.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
Wlasnie jak jest w kinie?? Bo slyszalem same dobre opinie o tym klubie i mam zamiar wkrotce tam sie wybrac.
za tydznien wrzuce kilka recenzji bo moglbym cos jeszcze popisac ale teraz nie mam czasu. No i moze odwiedze jeszcze jakies miejsce to od razu zapotam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
W Graffiti są też czasami dobre imprezy, a zwłaszcza jak przyjedzie jakis bardziej znany wykonawca. Np. na WWO impreza za***ista była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
W megido moze i jest wystroj nie ciekawy ale w piatki i soboty jest dobra muzyka, w mc jako ze nie lubie hip hopu to nie wypowiadam siew na temat tej sali a co do sali techno to tragedia i muzyka i naglosnienie 0 basu...
piaty elemet duzo malolatow i o dym nie trudno a le w piatki jest fajna muzyka i studeckie czwartki czasami tez cos fajnego zagraja, tak wogole slyszalem ze rektos umcs ma nie przedluzyc im umowy o wynajem bo zle dyskoteka wplywa na bezpieczenstwo w tamtym miejscu.....

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
Chiny a ty gdzie stoisz na bramce??
bo gdzies stoisz no nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
za opolem lubelskim na takiej wiosce
klub sie ZILION nazywa

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
ee to hardcorowa praca- na bramce i to jeszcze na wiosce respect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
A bosmana,championa,danego i polske znacie? Tez bramka lubelska.

To sa dopiero zabijaki.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Z championem studiuje - z wygladu taki niepozorny ale swoje potrafi, a z polska gralem kiedys w rugby.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

chełmskie kluby

Następny temat

Turniej karate w Puławach

WHEY premium