SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska na cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
a ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
19, napisal w pierwszym poscie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
a sory nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Fakt, może rzeczywiście za bardzo panikuje ale wiecie jak to jest, gdy czegoś nie masz to chcesz to mieć, gdy coś masz przestajesz zwracać na to uwagę :) Chodzi o to, że chciałbym ogólnie mieć taki "3 dniowy zarost", zawsze mi się to podobało, nie liczę na krzaki na twarzy hehe. A czy nie uważacie, że podniesienie poziomu testosteronu za pomocą TT nie spowoduje jakiś zmian u mnie w tym kierunku? Jak czytałem czasami o różnych odżywkach, PH czy sterydach, to po niektórych poziom teścia rośnie i jednym z objawów jest gwałtowny zarost gęstszy i mocniejszy). Aha i rozumiem, że bardziej polecacie zainwestować w mono niż w TT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Zdecydowanie mono, bo testosteronu masz pod dostatkiem.

Chyba nie chcesz brac koksu, zeby miec wiekszy zarost? To i tak jest chwilowe

Daj spokoj, 1-2 lata i gospodarka hormonalna sie troche uspokoi i bedzie przeklinac, ze sie musisz golic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Aha ok to w takim razie kupię mono. A jakie byście polecili? Olimp'a 1250 zawsze na mnie działał, brałem 2 razy, przyrosty były np. ramię +2cm. Gdy nie ćwiczyłem były oczywiście spadki, co jest przykre, może coś lepszego, nie tak spadkowego polecicie? Nano Vapor?

Co do koksu to nie mam zamiaru brać go dla zarostu hehe :)

Liczę na to, ostatnio zauważam coraz szybsze odrastanie i co raz ciekawiej to wygląda, więc może to kwestia miesięcy! :)


Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-02 22:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Czy ktoś jest w stanie polecić dobrą kreatynę co do moich potrzeb i mojego cyklu? Zastanawiam się nad TREC CM3 360cap. Co wy na to?

Dodatkowo mam pytanie czy kupować Nitrobolon 2 550g czy 1100g? Nie wiem ile potrzeba mi na jeden cykl ale jeżeli jest tak dobry jak czytałem to myślę, że może warto kupić te 1100g i mieć na drugi cykl po nowym roku.

Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-04 01:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
CM3 będzie ok, musisz sobie policzyć ile treningów będziesz miał w cyklu, nitro bierz ok20-30 g przed treningiem to sobie policz jaka pucha Ci potrzebna.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 593
Rozumiem. Myślę, że cykl będzie trwał 5-6 tyg. Jeżeli bym ćwiczył 4 razy w tyg to przez 6tyg musiałbym mieć 600g Nitro (przyjąłem średnie dawkowanie 25g przed treningiem), dlatego też cykl zamknę na 5tyg i kilku dniach (na oko licząc).

Czy warto kupić od razu 1100g Nitro czy lepiej najpierw 550g i zobaczyć jak będzie na mnie działać? Cykl skończę w połowie grudnia pewnie i chciałem tak 10 stycznia zacząć wtedy drugi.

Zmieniony przez - Fenelon w dniu 2011-11-04 11:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kup puszke 1100 + mono/jablko

zrób cykl 8-12tyg
odczekaj z 1-2 miesiące
i mozna zaczynać nastepny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl - prośba o pomoc.

Następny temat

1 cykl, prośba o pomoc

WHEY premium