SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower przed i po siłowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mam takie pytanko, stosuję ten plan obecnie:
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance/destroying_fat_war_room_strategies_to_maximize_fat_loss

I nie jest przewidziane to, ale wygodnie mi jest jeździć na rowerze na siłownię. Do siłki z domu mam 10 kilometrów, autobusem jedzie się 40 min w żarze, smrodzie i upale, zaś rowerem bez dyskomfortów 20 min
O ile w dni wysokopowtórzeniowych obwodówek to jest wręcz wskazane - bo mam przed treningiem fajną rozgrzewkę, a po mam od razu te aeroby które są wymagane w treningu, które są powrotem do domu jednocześnie, więc same plusy.
Problem w dni treningów siłowych. Bo tam extra aktywność przewidziana do końca nie jest, ale po tych treningach wciąż mam siłę na aero. Nawet poniedziałkowe sprinty zaraz po treningu siłowym po ok 10 min odpoczynku dają kopa energetycznego i nie byłoby problemu z przejechaniem się w drugą stronę(od razu powiem - nie, na rowerze interwałów nie mam jak zrobić )
I sam fakt palenia extra kcal powinien chyba tylko cieszyć, problem czy nie przeforsuję nóg. Po sprintach uda są ostro zjechane mimo że tego nie czuć, nie wspomnę o czwartkowym treningu nóg.
Podsumowując:
Jeździć na rowerze, czy zaciskać zęby w autobusie(w dni heavy siłówek)?
Osobiście powiem, że jakby mi nieco uda popaliło to bym nie płakał bo są OGROMNE jak na mój wzrost. Głównie dosyć mocno chyba otłuszczone.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2010-06-17 13:19:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, ze nie ma problemu w żadnym z dni - tylko intensywnośc owej jazdy, zarowno rozgrzewek jak i powrotów nie powinna być duża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Bynajmniej się nie przemęczam - nogi dają o sobie znać 15-25 km/h.
Dodam że w nietreningowe też zasuwam. Ogólnie dziennie robię 20 km przez 7 dni w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1462
Przed siłką jak troche przydepniesz to nic się nie stanie rozgrzejesz się, ważne żebyś po siłce kręcił na dużej kadencji i jechał spacerowo (puls max 120 uderzeń ale im mniej tym lepiej), to się wtedy nazywa aktywna regeneracja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Do oceny prosze o opinie

Następny temat

Trening na mase.

WHEY premium