SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower czy wioślarz - sprawa brzucha oraz sprzętu !! Ważne

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Witam chciałbym do wakacji zgubić tłuszcz przede wszystkim z okolicy brzucha .
Które urządzenie będzie lepszym wyborem, jeśli chodzi o stymulację brzucha podczas ćwiczeń .
Od razu powiem , że jeżeli chodzi o wiosła to nie stać mnie na Concepta, a wszyscy kurde mówią, że tylko jego warto kupować .
Przedstawiam niżej linki, co z tych 2 rzeczy wybrać :

http://www.bene-fit.pl/product/575/Wiolarz-BREMSHEY-ARROW-AMBITION-PREZENT-DOSTAWA-GRATIS.html

oraz

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-21917-Rower-spiningowy-H9155-SB1-0-BH-Fitness.html


Z góry dziękuje za odpowiedzi , pozdro .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie do końca na temat, ale myślałeś o treningu z odważnikami? Zgubienie tłuszczu przy odpowiedniej diecie gwarantowane, do tego są prawie niezniszczalne, mają inne zastosowania i są nieporównywalnie tańsze od wioślarza i roweru stacjonarnego

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-01-05 18:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
Niema sensu wydawać niepotrzebnie sporo pieniędzy na taki sprzęt, równie dobrze można biegać w terenie i przyniesie to o wiele lepsze efekty niż nudna jazda na rowerku przed tv np. w tym roku jakoś zima nam nie doskwiera aż tak, możesz też pokusić się o wykonywanie kompleksów sztangowych na paczatek wystarczy sztanga i 20 kg obciażenia trening ten nie jest nudny i zapewnia lepsze spalanie tłuszczu niż wyżej wymienione formy aktywności do tego można poprawić swoja sylwetkę co na pewno jest dodatkowym plusem .

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
dziękuje już chyba łapie, czyli mam robić wszelakie spięcia z hantlami, wyskoki ze sztangą i skręty tułowia oraz takie ćwiczenia jakie mamy tutaj w atlasie sfd. CZy dobrze. Pozdrawiam Sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Popieram słowa Marka - kompleksy sztangowe są najlepsze w walce z tkanką tłuszczową. Nie musi być sztanga, kup sobie dwa hantle regulowane po 15kg (około 150zł z wysyłką), to wystarczy na jakiś czas.

Tutaj masz wszystko rozpisane na ten temat - https://www.sfd.pl/[ART]_Trening_metaboliczny__spalaj_tłuszcz_bez_aerobów!-t776267.html

Ja bym robił 3 razy w tygodniu komplesky i raz w tygodniu biegał (nie w formie interwałowej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
no chyba o to mi chodziło, ponieważ nie chciałbym stracić dużo w mięśniach na redukcji, a chyba od tego powinienem zaczynać . Pozdrawiam i dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3623
Żaden trening nie dał mi takich rezultatów jak ten a gdy pierwszy raz znajomy polecił mi go wykonywać byłem sceptycznie nastawiony ponieważ wcale nie byłem słaby czy nie miałem złej kondycji, założyłem po 10 kg na stronę +sztanga 20 a po pierwszym treningu czułem się jak dętka i przez 20 minut nie mogłem się pozbierać nie mówiac już o tym że w życiu się tak nie spociłem. Teraz chroniac się przed podlaniem dodaję właśnie te kompleksy sztangowe 2/3 razy w tyg i naprawdę jestem zadowolony ;]

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nom, ja na pierwszych trenach traciłem gdzieś 2 litry potu, i nie było ze mną kontaktu przez 5 minut I efekty szybko przychodzą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Jekkej - Trening Lafay'a

Następny temat

Stosowna dieta/cwiczenia dla amatora/ cel masa-porady od czego zacząć?

WHEY premium