SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioślarz - opinie i propozycje

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 768
[allegro.pl/item574912866_profesjonalny_wioslarz_hydrauliczny_hms_promocja.html]

Jest to coś warte?
Chciałem urozmaicić treningi w domowym zaciszu i tak się zastanawiam jaki sprzęt sobie sprawić?
Wioślarz wydaje się dobrym rozwiązaniem bo teoretycznie powinien trenować różne partie mięśniowe jednak wiem, że za taką kasę są raczej maszyny "gorszej" jakości.

Jeżeli nie taki wioślarz to co innego do 500zł?
Przy czym jest nacisk na trening górnych partii mięśniowych bo po za tym biegam i jeżdżę na rowerze.

Wiem, że zaraz polecą posty typu kup ławeczkę i hantle - to wszystko mam i korzystam, chciałem tylko poznać opinię na temat tego sprzętu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1609
Hah do treningu w domu to dobry jest drążek rozporowy, 2 baniaki z wodą 5l i wałek rehabilitacyjny, wszystko co ci potrzeba i sobie spokojnie wypracujesz sylwetke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie j.w. :) Dorzucilbym do tego skakanke i expander - kosztuja "grosze".

Ogladalem tego typu wioslarze w hipermarkecie. Mialem tez stepper z marketu i pare innych "za***..." przyrzadow. Wszystkie sie rozlecialy wiec, jak sadze, ten sprzet Ci dlugo nie posluzy, a z pewnoscia jakosc cwiczen nie jest taka jak na profesjonalnym wioslarzu na silowni. Nieprecyzyjna regulacja obciazenia, kiepski komputer.

Ja bym tego nie kupowal.

pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 768
dzięki za rady - tak też myślałem..
Mam sprzęt i na szczęście nie muszę używać baniaków 5l ;)
Kasę na wioślarza zainwestowałem w karnet na basen :)
Temat można zamknąć, a lepiej - usunąć.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domowych warunjach

Następny temat

Pierwsze HST - ocena.

WHEY premium