SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczna Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ja uważam że naprawde zrobiłes to z głową, ja sam jakoś nie mam czasu żeby sobie taka rozpiske zrobić. Dlatego proponuje Ci żebyś TY mi to zrobił. Proszeeeeee.
Myśle że w trakcie wszystko może ulec zmianie a zresztą czas pokaże.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
wasal ale creafusion przecież bende brał

cp chciałem poźniej zobaczymy jak sie sprawy potoczą

bo chciałem wyjechać w wakacje do roboty przed cyklonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Nie bierz naprzemiennie eca z clen/sally. Chodzi o receptory, poczytaj o tym w dopingu. Odrzuc jeden cykl ph a zastap go prawdziwymi saa - powiedzmy 6tyg na propie z clenem. Jak boisz sie o side'y w tak lajtowym cyklu to dorzuc proviron, poczytaj tez o nim i jego +ach w cyklach z saa.

Gosciu, ale Ty masz rozkmine. Roczna suplementacja, shizzznit.

Ale wiesz, ze cokolwiek zrobisz zycze Ci powodzenia.

Zmieniony przez - maat w dniu 2005-01-04 00:42:21

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ooj maat wiesz dobrze , że nie chce saa w strzałach dlatego imam sie ciągle wynalazków z USA , to raz dwa bym sobie tego nie rozpisywał na rok gdybym nie miał tyle tego ... towar za 5tys złotych przeszło , jak sklep moj pokoj wygląda

napisz coś więcej o receptrach lub daj linka czy cós co do sally ... i clena w porownaniu do clena sally b, wolono wysyca receptory dlatego mozna go brac dłużej m.in.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
W sumie z oralami moglbys i tak pokombinowac - takie winko/metka i proviron do tego. Nie no, zartuje - rob jak chcesz ale pamietaj, ze wynalazki z usa juz przestali produkowac i kiedys trzeba bedzie siegnac po syrigne.

O eca i clenie/sally nie moge teraz znalesc. ;-/ Pogadaj na ten temat z Urielem - pamietam, ze to m.in. on pisal o tym i wklejal jakies wymowne wykresy.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
Stary, zacznij teraz robic mase + rowerek 45min po kazdym treningu i tyle. jak bedziesz trzymal diete w ktorej nie bedzie tluszczu zwierzecego, cukru i laktozy to schudniesz w oczach, jeszcze na termie...W zimie redukcja to slaby strasznie pomysl, organizm sam walczy o jak najwieksza ilosc tluszczu, w lato masa natomiast jest ciezka do zrobienia.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Longinius , chyba jednak nie czytałeś całego posta , alebo nie wiesz co mam na myśli

maat a no będzie taki czas ale mam na 3-4 cykle więc w sumie 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
Czytalem cały... Tylko wciaz nie wiem po co ci redukcja w zimie, mowisz ze za duzo tluszczu, ale mozesz robic mase jednoczesnie tracac tluszcz przed wakacjami zrobisz definicje i tyle, acalosc wyglada tak jakbys chcial na sobote juz byc chudy a gwalt, po co tak szybko mozesz gubic pas powoli jednoczesnie zastepujac go miesniami.Pozdro,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tak miło i ślicznie , bez środków dopingującyh nie zrobisz masy mięsniowej przy jednoczesnym spalania tłuszczy

a czemu teraz redukcja z paru względów , a pozatym jak widzisz ja po tych moich masówkach za bardzo sie nie otłuszcze

pozatym jakies tam pojęcie o tym sporcie mam i wiem ze tutaj nic szybko nie przychodzi gdyby tak było zabrał bym sie za cccp czy dnp

ale wracajmy do tematu maat uriela zaraz zapytam.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-04 01:29:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ja wybralem tok rozumowania Longinusa i mi to sluzy, z tygodnia na tydzien wygladam masywniej, waga stoji w miejscu, ale zarys sylwetki znaczaco sie poprawia co mnie bardzo cieszy.

Jezeli chodzi ten caly cykl, to zycze Ci duze samozaparcia i konsekwencji w jego realizacji, mam nadzieje ze Ci zadne paskuctwo nie pokrzyzuje plany, wlasnie z tego powodu nie robie sobie juz dluzszych planow niz 2-3 miesiace bo zawsze musi sie cos s******lic takie zycie

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobre na iłe (klatka)

Następny temat

Carbo-bialko

WHEY premium