SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczna Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Szoho zgadzam sie z zalozeniami najpierw redukcjia pozniej masa ja bym dozucil T2 na redukcjie styczen-luty ,znakomity pomysl na diete na cyklonie ,znam osobe co robi diete podoba na saa i zalicza dodatkowe spadki fatu i wzrost miecha wiec moze letnia redukcjia bedzie doslownie lekka ,niewiem jak wyglada dieta ale postarjasie o 10-15g tranu ,dozuc dodatkowy wapn kolo 1500mg i jakies antyutleniacsze(polecam zielona cherbate,q10) ,polecam na ckd isc tak jak pisal lyle Mc'donadla po-polowacial po 12 seri na kazda czesc 10 powtorzen ,maks ciezary,wtore-dolna czesc ciala,sro-areoby,czwartek -areoby , pio- cale cialo i ladowanie do niedzieli ,niedz -areoby i wieczorem cale cialo (maksymalizacjia ketozy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Co do T2 też o tym myslałem , i o raczej suplementacji ciągłej .. czyli w trakcie sally i potem eca i na zmiane.

Co do tranu wiem , podobnie do q10 i green tea juz mam na składzie

co do treningu na ten temat niestety mało wiem trza sie będzie podciągnąć(mowie o mc )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Założenia prawidłowe.
Ja bym robił na Twoim miejscu podobnie, z tym ze bez koksu, i z cykliczną kreatyną.
Uważaj na redukcji na eca.Wybrałbym też mniej kosztowne dodatki (gain fast, n-large).Bcaa i białko na noc-zbędny pomysł.
Daj raczej bcaa z rańca jak juz.Chyba ze chcesz się bawić i kombinować w postępowaniu nocnym.
Acha, i chyba wybrałbym tt 60.I nie wiem czy nie lepiej również tt cykac cyklicznie...
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tt jak najbardziej cyklicznie
podobnie zresztą jak ZMA

co do tych drogich dodatków mam je już kiedyś dostałem nie dokończyłem a , że cche je w końcy zjeść to wykozystam
Bcaa na noc fakt , mało to przemyślane.

TT 60 musiał bym tego więcej łykać , patrząc na to finansowo to i tak wychodzi podobnie z TT90 przy mniejszych dawkach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
szoho, wg Ciebie m1t to jedne z najbezpieczniejszych ph?
ja bym walnal propka albo winko i by bylo si

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie cipciaku

Nora jest z 4ad dlatego idzie na 1 ogień na 2 planowałem m1t , ale zrobie raczej saunce 1-t z 4ad dopiero potem m1t

a jak ci sie ogolnie podoba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Co do zma, to najlepiej non stop colour, nie cyklicznie.
Ja bym samego m1t nie zapodawał tylko właśnie łącznie z 4ad (libido).
Zresztą od lutego sam jadę z takim cyklem...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
i tak tez jest w planie z m1t patrz wyzej pit
co do ZMA myśle nad dłuższą suplementacją zma dlatego m.in 2 tabsy na noc plus to co dostarczam z jedzenia i witamin codziennych.

A czy zrobić przerwy mysle , że tak bo jak by nie patrzeć duza ilość cynku przez długi czas nie jest tez kozystna dla organizmu , nawet toksyczny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
no ale generalnie jak byście ocenili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Szoho a nie masz ochoty pobawić się jabłczanem???
Wogóle myśle że chłopak w Twoim wieku zaszybko mysli o PH.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobre na iłe (klatka)

Następny temat

Carbo-bialko

WHEY premium