SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ring/Walka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Ostatnio mam dużo snów na temat walki/ringu. np.
1 sen: Byłem na ringu i walczyłem z typem w czarnej koszulce w hełmach
2 sen: spotkałem trenera (kadry narodowej bo mnie trenował) przed klatką i powiedział mi dzień dobry ja też odpowiedziałem i koniec... (później odszedł w styczniu tego roku 2012)
3 sen: Biłem sie z 4 kolegami i wygrywałem otoczyli mnie kole na jakiejś polanie i padali jak mrówki...
4 sen (wczorajszy): Poszedłem na trening kb i przyszły jakieś 2 dziewczyny (dziewczyny teraz nie chodzą) Były w moim wieku i ładne takie ideały moje :P I lałem sie z nimi na ringu (ostro sie lałem) i po walce gość powiedział że jak na hetero to nieźle sie biłem... wtf!?

O co w tym chodzi?! Czemu tysonowi sie śniło że przegrywa np.?

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Po twoich snach wnioskuję, że przed spaniem walisz jakieś tablety albo dajesz sobie po kablach Może za dużo o tym wszystkim myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
No myśle o tym dużo :p rąbiemy jutro siłownie ;d

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Dla mnie te sny to taka bajda.. wybryk mózgu. Czemu mu się śniło? a któż to wie..sprawa głowy. Jednemu się będzie śnić jak mu krowa robi dobrze a inny jak zabija małe dzieci a innemu motyl na trawie. Musiałbyś poczytać coś bardziej o snach.. ja się tym nigdy nie interesowałem ale czasami mózg potrafi płatać niezłe figle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z takim pytaniem to raczej na jakimś forum o interpretacji snów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Toto to nic , od świąt nie mogę wcale spać z racji braku treningów . :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Taa, wedle snów połowa mojej rodziny powinna już nie żyć... Jak chcesz się dowiedzieć naprawdę o co chodzi w tych snach to wal do psychologa, chociaż ja nie widzę takiego sensu, bo ja mam czasem takie sny że...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Też mam ,można zamknąć bo jest ten temat bezsensu ;d

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2701
Ja p******e, skad wy sie bierzecie z takimi pytaniami>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mnie takie tematy poprawiaja humor. Wiec sie tak nie spinajcie.

Jakies nowe sny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
Witam postaram Ci się wyjaśnić ocb. To co się człowiekowi śni jest to zapis wszystkiego co widzisz i myślisz, jest to głównie związane z sytuacjami w których odczuwasz jakieś silne emocje np gniew, ale nie taki ze sobie pomyślisz"aaa je*noł bym go"tylko naprawdę jesteś strasznie wściekły, potem np. strach, Tysonowi się śniło że przegrywa bo tego najbardziej się w życiu bał. Co do Twoich snów raczej musisz sobie sam znaleźć jakąś odpowiedz. A to że sny są czasem porąbane i nie wiemy o co w nich chodzi to już inna bajka a mi się nie chce o tym pisać bo wyjdę na nawiedzonego :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kung fu, a karate

Następny temat

Kozak

WHEY premium