SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse po 5 miesiacach redukcji.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94596 Napisanych postów 364558 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669427
Przetestuję teraz na znajomym co mu pomagam to wyjście od razu na tak wysoki pułap bo zawsze dorzucałem po 200 kcal max

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Spróbuj dołożyć tak, by podaż kcal = CPM - ok 10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
No dobra, zastosowalem sie do cennych rad i wklejam poprawiony plan do oceny. Zapotrzebowanie poki co liczone jest dla osoby, która nie uprawia zadnej aktywnosci fizycznej. Nie szarzuje z kaloriami, poniewaz od zawsze mialem tendencje do szybkiego nabierania masy, zatem na razie takie wyliczenia i zobaczymy co czas i organizm pokaze :) Zrobilem rozpiske do dnia kiedy osiagne teoretyczne CPM, pózniej na masowce planuje dodac max 50g WW, ewentualnie reszta nadwyzki kalorycznej bedzie pochodzila z tluszczy. Uprzejmie prosze o ocene. Dziekuje za poswiecony czas , wasze opinie i rady sa dla mnie bardzo pomocne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Tego co napisał faftaq za bardzo do serca sobie nie wziąłeś.

Też jestem zdania że zmiany typu +20g ww czy 5g fatu nie mają sensu.
Zawsze starałem się robić zmiany min.200kcal.
Dużo osób tak robi.
Fakt że wychodzenie z redukcji trwa kilka tygodni czy miesięcy.
Waga zazwyczaj stoi.
Każdy się cieszy bo je więcej a wymiary bez zmian.

Może faktycznie lepszym wyjściem jest uderzenie z grubej rury.
Nadal na teoretycznym minusie ale nie 100-200 a 500kcal.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Zatem wedlug tego co napisal wyzej faftaq u mnie CPM=2300kcal, 10% z CPM=230kcal ---> rozkład kaloryczny moze wygladac tak 1 tydz.:2070kcal(dodanie 570 kcal w stosunku do redukcji) no i teraz trzymac ten bilans przez 2-3tygodnie i odrazu wyrownac do 2300kcal i poobserwowac organizm przez tydzien lub dwa , a pozniej dodac znowu kalorii i zaczynac okres masy , czy w jaki sposob Wy to widzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
2300?
Zero aktywności?
Ile masz treningów w tygodniu?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Obecnie 3 silowe + 2 HIIT w dni wolne, ale zakladalem plan powrotu od 1 tygodnia wolnego od jakiejkolwiek aktywnosci by organizm nieco odpoczal(szczegolnie nogi).W pozniejszym czasie chcialem zrezygnowac kompletnie z HIIT(ewentualnie 1 w tygodniu) i przejsc wylacznie na 4 treningi silowe.Poza tym pracuje w biurze projektowym i mam glownie siedzaca prace przy komputerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To przy takiej aktywności wychodzi 2300?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Dla 4 treningow w tygodniu CPM rowne jest 3000kcal , zatem korygujac wg. tej wartosci reverse powinienem rozpoczac od 2700kcal, musze przyznac, ze jest to znaczaca roznica w stosunku do wczesniejszych wyliczen(1200kcal wiecej w stosunku do obecnej podazy kalorycznej). Moja watpliwosc dotyczy tego jednego tygodnia odpoczynku od treningow, policzyc go w takim razie dla zerowej aktywnosci czy zostac przy wyliczeniach dla 4 treningow w tygodniu? Dodatkowo nie wiem ile dodac kalorii w nastepnym kroku i po jakim czasie, by wyrownac podaz z CPM ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ile kcal jadłeś zazwyczaj nie chudnąc / nie tyjąc? To będzie Twoje "zero"...

Jeśli było to jedynie 2300kcal to wskocz z tego co jest na około 2100 - 2200kcal.. NIemniej jednak wydaje się mało prawdopodobne tak niskie CPM przy takich parametrach i aktywnosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i korektę planu

Następny temat

Z ości na kości, czyli masa na IF+CBL

WHEY premium