SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Remon / Dziennik / Mogę Wszystko!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
witam..
cele zacne, oby udało Ci się je zrealizowac! takze bede wpadał!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2171
piątek 11 lipca

1. Przysiady ze sztangą 41/41/41
2. MC 40/40/40
3. Wyciskanie stojąc 22/22/22

Trening przebiegł pomyślnie chociaż dzisiaj miałem ciężki dzień, remont w całej chałupie i muszę zasuwać od rana, godzinka tenisa od 17 do 18, a o 19 trening. Trochę ciężej szły przysiady, MC i wyciskanie w porządku.

Nie mogę się doczekać poniedziałkowego treningu, lubię ćwiczyć klatkę, a w następnym tygodniu wypadają mi 2 treningi na tę właśnie partię

Jak znajdę czas, to wrzucę jakieś zdjęcia w weekend, będzie jeszcze większa motywacja do wykonywania sumiennych treningów i przestrzegania diety bo jest chudo


Zachęcam do krytyki oraz przedstawiania ewentualnych sugestii i porad.

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Witam
życzę powodzenia w dążeniu do celu i nabrania masy

będę zaglądał

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2171
poniedziałek 14 lipca

1. Przysiady ze sztangą 42/42/42
2. Wyciskanie na płaskiej 37/37/37
3. Wiosłowanie 31/31/31

Trening poszedł sprawnie, tylko mam jedno pytanie, jak robie wiosłowanie sztangą w opadzie, to mam podciągać sztangę do klatki czy do podbrzusza. Wcześniej byłem pewien, że podciąga się sztangę do podbrzusza, a dzisiaj jakiś gostek zwrócił mi uwagę, że powinienem podciągać bardziej do klatki. Ktoś może mi to rozjaśnić?

Dzisiaj odebrałem prawko ze starostwa :D

Zmieniony przez - Remon w dniu 2008-07-15 00:06:05

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kozacki trening .

1. Przysiady ze sztangą 41/41/41
2. MC 40/40/40
3. Wyciskanie stojąc 22/22/22


wrzuć mc na koniec, bo się zajedziesz...

ja sztangą ładuję w okolice dołu żeber

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-15 00:19:56

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Ja wiosłowanie robie podobnie jak radosuaf podciągam sztangę do dołu żeber. Kolega w moim dzienniku podał mi filmik z wiosłowaniem myślę że Ci również się przyda:
[http://www.sendspace.pl/file/AgiLODUT/]




Zmieniony przez - wiewi0r w dniu 2008-07-15 10:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2171
radosuaf masz rację, MC przerzucę na koniec. Na razie obciążenia są może nawet i śmieszne, ale chce utrzymać jak najdłużej progres, liczyłem to na całe 2 miesiące, żeby pod koniec wakacji dojść do maksów.

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2171
środa 16 lipca

Niestety trening nie odbył się, miałem inne ważne rzeczy do zrobienia, środowy trening przesunę na piątek.

Pozdrawiam

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10607
Remon bede kibicował

zapraszam do mnie

pozdro

LEKCJA UŻYWANIA FORUM http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf
"Nie czujesz że żyjesz dopóki nie poczujesz granic możliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2171
piątek 18 lipca

1. Przysiady ze sztangą 43/43/43
2. Wyciskanie na płaskiej 40/40/40
3. Wiosłowanie 32/32/32

1. Podczas robienia rozgrzewki (robiłem przysiady z samą sztangą 20kg) zauważyłem, że coś mocniej i częściej niż zazwyczaj strzela mi w kolanach. Następnie po założeniu już prawidłowego obciążenia, w nogach strzelało mi już w ogóle niesamowicie (chyba było słychać na całej siłowni) i do tego czułem kłucie w prawym kolanie nad rzepką. Mimo tego udało mi się dokończyć przysiady bez żadnych kontuzji

2. Wyciskanie zaplanowane było na 39kg, niestety nie miałem jak dobrać tego obciążenia, więc się nie patyczkowałem i wsadziłem od razu 40kg. Poszło gładko.

3. Wiosłowanie idzie coraz ciężej, ale daję radę, na razie póki ciężary nie są dość duże przykładam się głownie do techniki, staram się to robić dość wolno i przy lustrze

Jeszcze będzie czas by odpoczywać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do poprawy?

Następny temat

Problem z cwiczeniem nóg i brzuchem...

WHEY premium