SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekord Guinness`a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34174

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
DZIEX!! a ze na mase to wiem :D w końcu tylko długodystansowne to patyczaki :D a pozatym troche masy sie przyda :D oka tez nawijam ćwiczyć :D jeszcze raz danke! i narazka 3m sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51
Co do dużej masy ciała to też kiedyś maiłem na tym punkcie korbę. Ja również mam ektomorficzny typ budowy-szkielecik z długimi kończynami. Kiedyś jadłem ile weszło. Miałem tak, że jak przestawało mi się chcieć wymiotować to znaczyło, że jestem głodny i czas wtranżalać ryż. To była prawdziwa udręka. Doszedłem do 85 kg i o mało co nie chodziłem na dyskoteki z kanapkami. Teraz waże 77 i nie przejmuję się opychaniem i tym, że spada mi masa. Robię wsystko na co mam ochotę. Siła to nie wszystko. Ważna jest również wytrzymałość, szybkość, koordynacja. Stwierdiłem, że bez sensu żebym się tak wysilał za jakiś 8 kg. To był chyba jeden z lepszych kroków w moim życiu. Obecnie na siłce ćwiczę bardzo małymi ciężarami robię po 5 powtórzeń i bardzooooo powoli. Nie obciążam już i tak zajechanych stawów, a i sam trening stał się fajniejszy. Nie mam obciążenia psychicznego (podniosę dziś sto osiem czy nie). Polecam szystkim takie podjście.

P.S. Zdjęcia brzucha nie mam ale jak zrobię to na pewno wrzucę.

Kazina

Kazina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazina każdy ma swój własny sposób na życie.
Z niepewnością czekamy na fotografię...
Ps. Dlaczego masz status na forum w tym dziale: "nowy na forum"?. Mając 7 SOG'ów?.
Pozdrawiam...

"Mam duszę romantyka,
A rozum rozbójnika..."
Szanowny Pan i Władca S.P.E.C.
-=...Ich habe keine Ahnung was Liebe ist...=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UWAGA POPRAWIŁEM TRENING FINDERX PROSZĘ O TWOJĄ WYPOWIEDŹ CZY TAK MOŻE BYĆ!!!.

* 1 dzień (poniedziałek)
1. Klatka - pompki 1s po 10-15 powt. z 10kg plecakiem.
2. Klatka - wyciskanie hantli 8-10s 6-8powt.
3. Klatka - rozpiętki 4s 10-12powt.
4. Biceps - Unoszenie przedramion z hantlami stojąc 4s 8powt.
5. Biceps - Unoszenie przedramienia z hantlem w opadzie stojąc 3s 8powt.

* 2 Dzień (środa)
1. Grzbiet - Podciąganie hantli do boku w opadzie 8serii zrob 6-8powt.
2. Drążek nachwytem 3serie po max powt.
3. Triceps - unoszenie hankla nad głową 3s 6-8powt.
4. Triceps - pomki na bic 3s 10-15powt.

* 3 Dzień (piątek)
1. Barki - Unosznie hantli bokiem w opadzie 3s 6-8powt.
2. Barki - wyciskanie hantli przodem siedzac 6-8serii 6-8powt.
4. Uda - Przysiady z plecakiem=10kg - 4s 10-12powt.
5. Łydki - Wspiecia na palce z plecakiem=10kg - 3s (max)

Plus codziennie rano spięcia brzucha 1seria po 30powt. (i codziennie
ok.10
powt. więcej...).
Rozgrzewka: 10-15minut.
Skakanie na nogach - 5minut
podskoki ok. 10powt. (nogi jak najbardziej zginamy w kolanach)
Dociskanie kolan do klatki 10-15powt.
Ćwiczenia rozciągające...

"Mam duszę romantyka,
A rozum rozbójnika..."
Szanowny Pan i Władca S.P.E.C.
-=...Ich habe keine Ahnung was Liebe ist...=-

Zmieniony przez - StaRa_EkiPa w dniu 2002-10-05 17:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Może lepiej klatke z tricepcem połączyć a biceps wrzucić np z grzbietem
Moim zdaniem na uda troszkę mało te 4 serie - chyba, że nie chcesz zbudować solidnych nóg, bo np już masz
To chyba tyle a tak pozatym przydałoby się to w dziale trening do konsultacji


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5209
KAZINA, JESTEM NAPRAWDE POD WIELKIM WRAZENIEM , SOG MUSI BYC

...OD JUTRA WSTAJE O 6 I CWICZE BRZUSZKI

"Nie bój się ryzykować, nigdy nie żałuj tego co zrobiłeś, za to zawsze żałuj tego, z czego zrobienia zrezygnowałeś"

"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne tam gdzie chca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51
Jeszcze raz dzięki za słowa uznania.To się nazywa wsparcie . Dziś o ile mi się udało dobrze policyć zrobiłem 5339 spięć w 1h, a czóje jeszcze zapas sił. O ile rekord nie został (albo ni zostanie) pobity przez kogoś innego to chciałbym przeskoczyć go o 1000. Zobaczymy czy się uda. na razie trening i rozglądanie sieza maszynką. Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Kazina

Kazina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5209
JESTEM PEWNA, ZE UDA CI SIE, Z TAKA AMBICJA ... KUP WKONCU TA MASZYNE I

"Nie bój się ryzykować, nigdy nie żałuj tego co zrobiłeś, za to zawsze żałuj tego, z czego zrobienia zrezygnowałeś"

"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, niegrzeczne tam gdzie chca"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazina doradź mi coś, jak ćwiczyć brzuch jeśli ćwiczę na masę?. Czy robić tak jak do tej pory tyle spięć?.
Ostatnio przestałem ćwiczyć brzuch doszedłem do 210-220powt.
Oczywiście w ostatnią sobotę pobiłem swój rekord spięć dochodząc do 500 przestałem bić rekord ponieważ, nie chciało mi się już liczyć, a myślę, że zrobiłbym jeszcze ok. 100-200powt.
...:::PoZdRaWiAm:::...

"Mam duszę romantyka,
A rozum rozbójnika..."
Szanowny Pan i Władca S.P.E.C.
-=...Ich habe keine Ahnung was Liebe ist...=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51
Jeżeli ćwiczysz na masę i chcesz zrobić sobie fajny brzuszek to ja poleciłbym Ci robienie spięć brzucha z nogami utrzymywanymi w górze. Chodzi tu o to ażeby wzmocnić zarówno dolne jak i górne partie mięśnia prostego. Jest to ćwiczenie bardzo trudne, ale kompleksowo działające. Trudne, bo nóg nie zakładasz np.:. na ławeczkę tylko utrzymujesz je o sile własnych mięśni w takiej pozycji jakby były założone na ławeczce. Jeśli będzie Ci mało to możesz unieść nogi prawie jak do „świecy” czyli pionowo wtedy jest naprawdę jazda. Polecam Ci także ćwiczenia z ciężarami musisz tylko uważać gdyż mogą one nadmiernie obciążyć prostowniki grzbietu. Ja osobiście ich próbowałem i kto wie czy gdybym robił więcej powtórzeń powiedzmy 500 z 10 km trzymanymi na klacie to efekty nie były by lepsze niż po 5000 zwykłych. Kiedyś sobie tak poćwiczę dla własnej ciekawości. Poza tym mięśnie brzucha to takie same mięśnie jak i inne więc trzeba je katować tak jak i inne przy użyciu ciężarów. Myślę, że to plus bardzo dużą liczbę powtórzeń-powiedzmy docelowo min.200- może dać naprawdę fajnie efekty. Powodzenia

Kazina

Kazina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak być szybszym

Następny temat

PoMpKi...

WHEY premium