SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekord Guinness`a

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34173

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak spalic zbedny tluszcz na brzuchu? Miesnie sa lecz nie moge za nic spalic tluszczu (nie ma go zbyt duzo ale jest wystarczajaco azeby nie bylo widac kaloryferka :)

MikoS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
batmik proponuję jazdę na rowerze ok. 30minut (intensywnej jazdy)+ bieganie też ok.30-45minut, + aeorby powinno pomóc

Kiedyś będę taki jak Hubert Olborski
S.P.E.C.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazina oto mój plan na brzuch:
1. Unoszenie nóg (leżąc na ławce) 3 serie po max ilości powt. (średnio to 10powt. bardzo pali po tym brzuch!!!).
2. Skręty tułowia siedząc z gryfem na barkach/karku 3s. po 50powt.
3. Spięcia z obciążeniem (5kg talerz na klacie) 3s. ok. 30powt.
4. Unoszenie kolan do klatki leżac 3s. 25powt.
Co o tym sądzisz
Ps. Kazina zapodaj zdjęcie swoich mięśni brzucha
Elo...

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51
Spalić tłuszczyk na brzuszku to można tylko robiąć dużo brzuszków albo poprzez głodówkę. Mężczyzną niestety tłuszczyk lubi się najbardziej odkładać wokół pasa i nic z tym nie zrobimy -taki mamy program. Co do Tojego systemu treningowego to jest on naprawdę w porządku jeśli trenujesz często i konsekwentnie to na lato będizesz prawdziwym kozakiem- tak trzymać. Niedawno kupiłem sobie maszynkę do spięć -300 pln. Trochę dużo ale chcę tego rekordu, a inaczej go nie osiągnę. Brzuszki robie się gorzej-siadają łapy ale po woli zaczynam się rozkręcać. Myślę że na wiosnę trzasnę te 5000 w godzinę. Dużo sił i chęci dla wszystkich-- ćwiczcie i nie poddawajcie się łatwo- powodzonka.

P.S. Zdjęcia nie mam za bardzo jak dać nie mam aparatu cyfrowego a co mam w fornie odbitek to jest stare i nic nie warte.

Kazina

Kazina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BRZUCH:
1. Skręty tułowia z gryfem ostatnio zacząłem stosować obciążenie od 3kg-13kgf + gryf (7kg) czyli minimum 10kg max 20kg, jest za***iście ciężko 3s 100powt. tak aby na każdą stronę wyszło po 50powt.
2. Spięcia brzucha z nogami na krześle 3 serie po 50powt.
3. Unoszenie kolan do klatki (leżac) 3 serie po 30-50powt. zazwyczaj dochodzę do 30powt. w serii
4. Unoszenie nóg wyprostowanych leżąc na ławeczce (nogi wystają za koniec ławki) 3serie po max ilości powtórzeń.
______________
Kazina myślisz, że to dużo da jak tak będę stosował (z czasem zwiększając ciężar lub ilośc powt.) do czerwca, że to da dobrą bydowę brzucha, rzeźbę?.

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Kazina czemu nie pobijesz rekordu w zwykłych brzuszkach skoro doszłeś do takich wyników, przecież można ustanawiać własne rekordy których nikt nie wykonywał do tej pory.
Chyba nie narzucają z góry że można wykonywać tylko spięcia ?

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51
No właśnie cały problemik w tym że narzucają. Można pobić sobie rekord w nowej kategorii ale sworzenie i zaakceptowanie go przez obie strony trwało by chyba 2 lata jak nie dłużej. Mówią że mają taki nawał roboty. Myślę że dwa lata to i tak optymistyczna wizja. Zwykłe otrzymanie odpowiedzi na list trwa 3 miesiące i to poprzez internet.
Póki co udało mi się na mojej maszynce dojść do 5000 spięćw godzinę . Czyli rekord dotychcasowy 4650 pobiłem . Oficjalnie chcę to jednak zrobić na wiosnę. Musze się lepiej wczuć i może wówczas wykręcę coś więcej.
Pozdrowienia dla wszystkich i nie zaniedbujcie się jesienią.

Kazina

Kazina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Myślałem że to troche inaczej wygląda, w takim razie rzeczywiście lepiej przejśc na spięcia niż czekać niewiedomo jak długo.
Życze powodzenia w biciu rekordu.

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajowo i gratuluje wytrwałości, ale pogadamy gdzy zrobisz tyle brzuchów w wieku 70 lat, ja co prawda nie jestem taki leciwy, znam jednak kogoś kto jest, miałem z nim nawt zajęcia na AWF - ie. Moze wam się obiło o uszy o niejakim prof, Ślężyńskim z AWF Katowice i co powiecie o jego wytrwałości? Kolo w wieku już ponad 70 lat robi koło 100 "stójek" (dla nie wtajemniczonych stanie na RR). Nie chcę umniejszać Twojego dokonania bo to jest coś, ale tak mi się nasunęło o profesorku.


Best regards
RAF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1462
Kazina >> s)g dla Ciebie

<<[ Nigdy nie śmiej się z cudzych marzeń ]>>

<<[ Nigdy nie śmiej się z cudzych marzeń ]>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak być szybszym

Następny temat

PoMpKi...

WHEY premium