SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawice treningowe - jakie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
witam. pytanie jak w temacie. dotychczas cwiczylem w rekawicach no compromise firmy power system. byl to moj 2 zakup. pierwsze byly dwuwarstwowe wytrzymaly jeden rok ale na wewnetrznej skorze. teraz kupilem chyba jakas podrobe bo maja tylko jedna wrstwe skory i juz widac moja dlon przez dziury. jakie rekawice polecacie? zastanawialem sie nad gaspem albo olimp hardcore series power grip.
PS. dobrze by bylo gdyby bylo usztywnienie na nadgarstki bo miewalem z nimi problemy.
pzd:)

Train4Life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
rękawiczki są dla bab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
sam jestes baba pomimo rekawic mam doje*ane dlonie (palce na zgieciach) do miesa mi są potrzebne i koniec

Train4Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
ja mam zwykłe treca za 20 zł troche na poczatku farbowały ale nie narzekam , z rekawiczkami o wiele lepiej sie cwiczy.

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
elo mysle ze przy tych ciezarach (mowa tu o twoich maxach) chyba kazde jestes w stanie zajechac w ciagu roku wiec te pierwsze nie byly takie zle kieruj sie cena i firma tak chyba bedzie najlepiej imo z gaspa powinienes byc zadowolony olimp moze tez miec niezle

pzdr

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Rękawice to podstawa treningu jak dla mnie. Wybór jest naprawdę duży.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13819
najlepsze są gąbki ze starego fotela :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
ja mam rekawiczki z auchan za 9.90 i nie narzekam:P cwiczy sie o wiele lepiej z niz bez:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Moim zdaniem post jakie rekawiczki wybrac jest troche bez sensu.

Chlopie idz do sklepu przmierz i wybierz ktore Ci sie podobaja i juz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
W tamtym roku zakupiłem
http://www.bcaa.pl/power-system-rekawice-treningowe-ultra-grip-p-961.html
Power System Ultra Grip - jak sama nazwa wskazuje, niczego się NIE TRZYMAJĄ, śliskie jak lód, martwy ciąg w nich jest niemożliwy o podciąganiu nie wspomnę. Podczas wycisku ręce się rozjeżdżają, a zostały chyba do tego stworzone ze względu na dwie wypustki wewnątrz, oczywiście w złym miejscu, co tylko przeszkadza w innych ćwiczeniach. Bardzo rzadko używam, jedynie podczas bicepsa na łamanej, gdy skóra dłoni już jest sparzona po plecach.

Jeżeli już muszę w jakiś trenować to używam...
http://www.deker.tarnow.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=54&sName=R�kawice-ogrodowe-"Wampirki"-gumowane
Wyglądają śmiesznie, ale znacznie poprawiają chwyt, niestety przy większych ciężarach lubią pozostawić ślad swojej struktury na dłoni.

Chyba każdy trenujący na siłowni ma zniszczone, grube dłonie, trzeba się do tego przyzwyczaić :)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
michal09 chlopie ty chyba nie myslisz. co mi po tym ze przymierze moga lezec swietnie a po krotkim czasie sie posypac, poza tym sprzedawcy rozne rzeczy moga ci wciskac a ja bym chcial zasiegnac opinii cwiczacych ktorzy sa w tej kwestii bezstronni.

PS. te rekawiczki wampirki mnie zastanawiaja chyba sprobuje zrobic w nich jakis tren na sprawdzenie

Train4Life

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka...tak wiem że to już XX raz,ale...

Następny temat

Książka

WHEY premium