SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z ''zaklad1000''

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14080

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

M

Waga

133

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

duzoo

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca przy komputerze

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

brak ,godzinny spacer

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

na wlasna reke bez trwalych rezultatow

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dyskopatia lędźwiowa

Stosowana lub planowana suplementacja

w miare mozliwosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, autor uczy innych zamiast być poprawianym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zle czy dobrze?do scislosci chodzi mi o polaczenie np platkow owsianych z serkiem wiejskim ,albo kaszy gryczanej z twarogiem.

Zmieniony przez - zakład1000 w dniu 2012-03-12 18:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat masz rację, dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 863
Twój kolega nie jest prawdziwym kolegą jeśli anulował zakład. Prawdziwy kolega zmieniłby zasady i przedłużyłby czas do 6 miesięcy :) Wyszłoby Ci to na zdrowie :) Swojego czasu też miałem taki zakład i ze strachu przed 5 stówkami kilogramy leciały :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
owszem aminogram sie uzupelnia jednak i tak liczy sie bialko zwierzece
ale przeciez po co ci to uswiadamiac,widac ze masz dobra forme,kulturystyka i odzywianiem zajmujesz sie nie od dzis
nie dlugo wejdziesz na low carb, pewnie depletion bedzie grane do odwodnienia rowniez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podsumuje dzisiejszy dzien ,a wiec na kolacje wszamalem 200g piersi z kurczaka[smazona] wartosci ponizej

Energia 480kcal
Białko 50g
Tłuszcz 31g
Węglowodany 0g

dzisiaj akurat wyszlo mi 3 posilki ale bede staral sie jesc 4-5,po sniadaniu o godzinie 9 bylem najedzony do 16 ale to byl blad i ten posilek musze rozbic na dwa.obiad byl jaki byl ,przedewszystkim smaczny,no i wartosciowy ;]kolacja tez bez fajerwerkow,no ale taki dzien,jestem zadowolony,jutro jednak jedzenie bedzie wygladalo nieco inaczej.
dzisiejszy podliczony rozklad bwt

kalorie 2350

B160g

T124g

W120g

i wszamalem lososia wedzonego i plasterek sera wiec plus okolo 300kcal.
czyli dzien koncze na okolo 2700kcal.

ogolnie odezwe sie w piatek ze zdjeciami przy wazeniu i podziele sie wrazeniami i spostrzezeniami ,napewno zwieksze bialko do 2g/kgmc pozdro.



Zmieniony przez - zakład1000 w dniu 2012-03-12 22:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
We wstepie bardzo przepraszam, ze nie na temat tutaj pisze, ale jest tu o odchudzaniu, wiec wydaje sie to bardzo zblizone do mojego problemu. Moj problem dotyczny nikotyny i odchudzania. Wiem, ze byly topiki dotyczace nikotyny, ale maja grubo ponad kilka lat i juz tam nic nowego sie nie pojawia, wiec pomyslalam, ze tutaj bedzie wieksze Nie chcialam pisac o tym na vitalii czy czyms innym, poniewaz tam wiecej osob wprowadza kobiety w blad niz daje im fachowe rady, a tutaj jak zauwazylam jest wyzszy poziom znajomosci biologii i chemii.
Nigdy nie palilam, bo sie tego po prostu balam i nie chcialam stracic kondycji, ktora jest dla mnie wazna. Pol roku temu postanowilam mamie kupic gumy nicorette chyba 2mg to byly. Mama nie chciala jakos nawet probowac, ja wzielam ta gume tak na sprobowanie. Bylo przyjemnie i bardzo fajnie sie wyproznilam. Zaczelam te gumy sobie kupowac i zuc, mialam po nich wiecej energii i czulam sie lekko. Pozniej zulam gumy przed silownia, bieganiem. Rzadko do tej pory przekraczalam 1 gume dziennie majaca 4mg. Ostatnio przestalam je kupowac i czuje ze tyje. Nie uzaleznilam sie od nikotyny tak jak palacze, nie mam przymusu zucia tej gumy, po prostu latwiej mi bylo, ale nie jakos dramatycznie. Czy to ze przytylam jakies 2 czy 3kg moze byc spowodowane odstawieniem malej ilosci nikotyny? Czy po prostu spowolniony metabolizm zima, troche mniej ruchy, troche wiecej jedzenia bo zimno? Jestem zalamana, bo nie wiem gdzie szukac pomocy i odpowiedzi. Mam 19 lat i chcem byc szczupla bez koniecznosci ladowania w sibie nikotyny z gum czy papierosow, ale jezeli to pomoze mi wrocic do dawnej wagi to chyba bede musiala albo zuc te gumy, albo palic e papierosy. Z gory dziekuje za odpowiedz i bardzo przepraszam, ze tutaj, ale to najodpowiedniejsze miejsce.

Ale o co chodzi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 863
to miejsce jest rzeczywiście świetne na takie dywagacje, więc ja jeszcze poproszę o poradę "w tym miejscu". W jakiej koszuli mam iść jutro do pracy? W czerwonej, w której wyglądam jak cygan czy w tej w paski, która uwypukla mi brzuch. Błagam, pomóżcie mi. Nie wiem gdzie mam szukać pomocy.... a jutro trzeba iść do pracy w koszuli.... Przepraszam, że w tym miejscu, ale to "to najodpowiedniejsze miejsce"

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1706
Idź w tej w paski !

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
Do autora.

Pozdrawiam, Jasiek
Rejsy dla aktywnych:
www.OrtemSails.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Low carb czy ketoza POMOCY!

Następny temat

Zapotrzebowanie kcal/z redukcji.

WHEY premium