SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja wagi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Podciąganie nie zastąpisz, mozesz dać wiosło jak podciagac sie nie mozesz to podstaw sobie krzesełko, lepiej juz biegać niż na orbitreku robić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
ale biegać truchtem czy jak?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak kondycja lipna to na początek trucht.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
nie lipy nie ma to co robić?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak jesteś w stanie to zrób sobie interwały 3-5 min trucht potem 10 sekund sprint 50 sekund trucht, tak na początek z 10 razy na koniec 3-5 min trucht by uspokoić organizm.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
i to robić w dni nie treningowe wtorek czwqartek jeśli dobrze rozumiem a w treningowe moga być orbitki

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
a moze coś jeszcze do siłowego dołożymy bo to szybko leci jakieś 20 min do 30

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
jak wyżej >? , a i jeszcze powiem wam że waga nie spada mierzyłęm sie na tej samej maszynie co kiedyś i miałem teraz taka sama wage tylko miesni wiecej a mniej tłuszczu a na tym mi za bardzo nie zależy tylko mi zależy żeby zmniejszyć mase ogólnie mase odżywki co stosuje to to białko alpha male protein 80 białka 0 wegli i 5 tłuszczu w 100 gr reszta to witaminki , a może trzeba dozucić jakieś suple ?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
? ..?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja problem nie idzie.

WHEY premium