SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja wagi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening siłowy wykonujesz w 20 minut?? Suplementy zbędne.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
coś takiego bo co to mam na dzien 4 ćwiczenia 4 serie po 15 /10 to masz 16 seri i co serie robie 30-60odpoczynku no to wychodzi 20 -30 całe cwiczenie

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
a co źle ?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
Witam a co myślicie o tym każdy mój dzień wygląda podobnie tylko różni sie tym ze w pon- sob nie pozwalam sobie nawet na te małe ilości czekolady pije cole zero i mineralki(gazowane) wiem ze nawet ten jeden dzien nie powinienem sobie pozwalac na czekolade ale moja mama pracuje w sklepie i mam tego w brud wiec nie moge sie oprzeć tymbardziej w niedziele jak sie nic nie robi ,a interwały daje rade i chyba trzeba bd zwiekszyc na 40 trucht i 20 sprint bo sobie rade z tym choć są zakwasy ;)

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
????

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
z tego co tam jest to nic nie widać https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t930058.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
Jest

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 Pieczywo lepiej razowe, gracham żytnie, piers najlepiej samemu ugotuj i krój w plastry, te sklepowe sa kiepskie, co do keczupu 70g sporowo jest, lepiej juz warzywko połóż pomidor ogórek jesli kanapka za sucha.
2 ok
3 nie wiem o co to białko jak już to w posiłku drugim daj 60g
4 jw razowe pieczywo, co do czekoloday to musi być gorzka wedlowska, te czekolady mleczne są do niczego często ich czekoladai nie można nazwać
5 jak w jedynce
6 i znowy białko za dużo prochu.

Tłuszcze też kiepskiej jakosci. jedynie z miesa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
1 ok 2 ok 3 ok 4 postaram sie 5 ok 6 to co na co zamienic to białko ?

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
a a w dni treningowe mam podobnie tylko białko pije po sniadaniu po pierwszym treningu i po drugim treningu

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki

Następny temat

Redukcja problem nie idzie.

WHEY premium