SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Zakupiłem plan diety na miesiąc wraz z treningiem na odchudzanie i czy wyrzeźbię mięśnie przy wadze 87 kg i wzrostu 164 cm wzrostu .Niżej link
Dieta..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33177 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
Dietę wrzuć zgodnie z zasadami panującymi na forum , nikt nie ma pewności czy pod linkiem jest dieta czy wirus


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-07-13 15:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
tak naćkane jest ze nie wiadomo co i jak czytać, jesli masz odpowiednio dograny trening, pod tłuszczem masz mieśnia to dzieki treningowi i odzywianiu jeśli są dobre to odsłonisz mięśnia. Ale przy 164 cm wzrostu i tej maszie to chyba otyły jesteś i to nie zajmie Ci miesiaca czy dwóch

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Sugeruję zacząć od dokładnego wypełnienia formularza ankiety działu. Jest to podstawa żeby cokolwiek układać/sprawdzić. Zapraszam do zapoznania się z nim w artykule przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

W tym samym artykule jest również napisane w jaki sposób należy wrzucić dietę do sprawdzenia. Należy zrobić to jako kilka przykładowych dni diety w postaci zarzutu ekranu z dziennika żywieniowego potreningu.pl

Poza tym, skoro masz dietę od specjalisty, to dlaczego z nim jej nie konsultujesz?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pytanie w stylu "skończyłem technikum samochodowe, znajomy pokazał mi jak wymieniać rozrząd w audi - czy zarobię na ferrari?"
nie odpowie Ci nikt na to na podstawie takich danych, jst kilka podstawowych rzecz wpierw układasz dietę w zależności od celu (redukcja, masa), układasz trening i sumiennie trenujesz obserwując progres oraz wprowadzając zmiany do planu w zależności od wyników lub ich braku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1447
Gdzie to jest do wypełniania tej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Nie wiem co masz na myśli. Zdanie to jest nieszczególnie zrozumiałe. Jeżeli chodzi Tobie o formularz ankiety działu, o którym pisałem w swojej wypowiedzi powyżej, to jest to w linku, który podałem:

"WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana"

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ głodówki na ilość snu

Następny temat

Tłuszcze, oraz wybór płatków

WHEY premium