SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 298
Witam wszystkich ,mam pytanie odnośnie redukcji, tzn. Od miesiąca chodzę na silownie jedynie po to by czuć się lepiej ale stwierdziłem ze musi się wziąć za siebie i zamiast samego treningu dorzucić kardiologii gdyż chciał bym kilka kg zrzucic:
- 175 cm
- 75 kg
- kupiłem bcaa Treca 300 kaps
Teraz pytanie czy ktoś by mógł stwierdzić mniej lub więcej ile zajęli by mi spalenie tłuszczu z okolic brzusznych jeżeli będę robić trening silowy 3x w tyg a w dni wolne od treningu (3 dni)będę biegać po 40 min.? 1 dzień odpoczynku . Podczas biegania 30 min wstecz będę zażywać aminokwasy. Proszę o odpowiedź +/-. Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
"kardiologii"

Nikt Ci nie powie ile co Ci zajmie, przez ile czasu ile zrzucisz ... to nie forum wróżbitów poza tym nie da sie spalac tluszczu miejscowo - tylko z brzucha.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Hehe, jak kardiologii to na inne forum

Wstaw ankietę, ale nie potrzebujesz tego bcaa, zdjęcie też by się przydało. Jak chcesz redukować to dieta na ujemny bilans kaloryczny i jazda z tematem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 298
Chodziło mi o spalenie w głównej mierze " tłuszczyku z brzucha" ale to logiczne kolego ze podczas "redukcji" spala się z całego ciala. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
Dla niektórych logiczne dla innych nie. Brzuch niestety będzie leciał na końcu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
No widocznie nie logiczne skoro pytasz o brzuch a sam sobie odpowiadasz kolejnym postem w tym temacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 298
Jeszcze pytanie chłopaki, czy przy braku czasu na korzystanie z kuchni gdyż (szkola, siłownia, praca) mogę przygotować ryż z kurczakiem i warzywami na cały dzień na 5 równych posiłków czy musze zróżnicowane posiłki spożywać. ? Dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
Przygtować możesz sobie posiłki wcześniej. A czy to bedzie to czy co innego, to zależy od Twojej diety, rozłóżenia BWT oraz KCAL, o ile wogóle posiadasz diete

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 298
Powiem tak.. staram się jeść zdrowo i w małych ilościach tak dziennie 5 posiłków ponieważ nie mam czasu za bardzo na zróżnicowane diety również w kwestii pieniężnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223
Jeśli nie masz diety to jak chcesz zrobić redukcje? na jakiej podstawie ustalisz sobie ujemny bilans i jak bedziesz tego pilnował, skoro tego nie ma?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 298
Przyjmijmy ze będę spożywać 5 posiłków ,na silownie trening silowy , 30 min przed Cardio aminokwasy będę jeść 1g na 10 kg masy i pytanie czy animow nie brać 4 przed i 4 po czy przed Cardio od razu 8 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja - kreatyna, przedtreningówki, aminokwasy, jakie połączenie wybrać?

Następny temat

Otwarty Gainer przez dłuższy czas

WHEY premium