SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja sarus167 z koniu151 dziennik

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam ponownie,
Postanowiłem jeszcze raz podejsc do redukcji pod koniec maja wykorzystująć diete jaka napisał mi koniu, aktualnie troche zmodyfikowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
Sorry za 2 posty wyzej ale ale ten enter mi caly czas mi przeszkadzal jak chcialem przejsc do nowej lini}

Redukcje rozpoczalem ponownie pod koniec maja i trwa do tej pory, planuje jeszcze pociagnac ja przez 4 tygodnie, chce zejsc do 83cm w pasie

Wymiary z maja
waga 89kg
Pas 99cm
biceps 37cm

Aktualne wymiary
Waga 79kg
Pas waha się od 85 rano, w ciagu dnia 87cm
Biceps od 35,5 do 36cm

Poleciałem na termospeedzie przez 2 tygodnie i przez okres 4 tygodni ladnie waga schodzila aktualnie troche zastoj poniewaz nie biegalem przez 2 tygodnie tylko sama silka i playstation move. Jednak powrocilem do biegania.

Trening aktualnie fbw 3x w tygodniu, wczesniej byl split
po kazdym treningu bieganie 40minut dni treningowe
dni bez treningowe 3 x 40 minut i bede zwiekszal co 3 treningi az czas dojde do 60 minut

Dieta,
bialko 2,5g
Wegle 1g
tluszcze 1,5g
Kcal 2200

Dieta w dni treningowe
1. 6 jajek na masle +pomidor
2. PIers z kurczaka pieczona razem z pomidorkami galązkowymi z mixem sałat, nasionami slonecznika i oliwą
3, j/w
4. migdaly
5. przed treningiem piers + ryz brazowy + pomidorki
6. po silce przed bieganiem 50g bialka serwatka
7. j.w bez pomidorków

Dni bez treningu
1. 8 jaj na masle
2. piers z kurczaka pieczona razem z maselkiem + brokuly gotowany+makaron
3. j/w
4. losoś wedzony + kalafior
5. bialko po bieganiu
6. serek wiejski z orzechami wloskimi

Suplemencja:
omega, cynk, czosnek, filomag b6, vitaminki z met rexa, hyperlean, ostatnie 2 tygodnie dodam johe do hyperleana,

dzisiaj pierwszy raz lyknalem 1 tabsa hypera i musze powiedziec ze pobudzenie jest konkretne zero zmeczenia, natomiast potliwosci az takiej nie odczulem w tym tygodniu przejde na 2 tabsy.

Jak jest z przejsciem z redukcji na mase idą po tym ladnie kg do gory?
nie chce zalac się podczas masowania ale to dopiero za okolo 5 tygodni

A teraz bedą fotki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
dla porownania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
Zapomnialem napisac ze jeszce abs robie dzisiaj 2level rozpoczalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10530
łaadnie, kostka na brzuchu jest. jeszcze troche na dole fatu ale i tak jest nieźle. teraz do końca wakacji to utrzymać i potem lecisz z masą. powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
No wlasnie ten dol najgorszy jest planuje jeszcze redukcje na 4 tygodnie mam nadzieje ze brzuch bedzie plaski, chce zaczac mase z niskiego bf, bo podobno latwiej jest lapac miesien, mam nadzieje ze na masie szybko sie nabije bo miecha polecialo duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam, wzialem hyperleana okolo 21 i nie moge zasnac a rano o 7 pobudka do pracy dlatego wymyślan

co myślicie o zmianie za jakis tydzien,2 tygodnie proporcji w diecie?

aktualnie
2200kcal
bialko 2,5 g
WW 1g
tluszcze 1,5g

chce zmienic na
bialko 2,5g
WW 3g
tluszcze 0,5g

nabije sie troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
Witam, wzialem hyperleana okolo 21 i nie moge zasnac a rano o 7 pobudka do pracy dlatego wymyślan

co myślicie o zmianie za jakis tydzien,2 tygodnie proporcji w diecie?

aktualnie
2200kcal
bialko 2,5 g
WW 1g
tluszcze 1,5g

chce zmienic na
bialko 2,5g
WW 3g
tluszcze 0,5g
kcal 2200

nabije sie troche?
cel dalej redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta na początek odchudzania

Następny temat

Dieta Redukcyjna do oceny

WHEY premium