SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy fatalnej diecie póki co

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
tak, podaje sie wage gryfu, obciążenie łączne.
tak, posiłek potreningowy to potreningowy, niezależnie od pory

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
A no to jasne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
och wkładka, ok, warto warto, koszty niestety będą, ale wazniejsze zdrowie
Z tymi ww jak yosis napisała, oczywiscie nie jest to obowiazek i jezli masz diete LC to właściwie ciezko, moga byc tu np owoce. Ale jest taka sprawa przy porzadnym treningu lekko liczac spalasz 100g ww, tak samo tyle mózg spala zobacz gdzie je masz. Jezli chcesz zachowac rytm posiłku potreningowego to w dni treningowe powinnas swoja cała dzienna pule ww zjesc po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Dzięki Ci wielkie. Trochę mnie to zdołowało- ale lekarz z całym przekonaniem powiedzial, że sztange też moge dźwigac wiec mówi się trudno będe wkładki nosić i ćwiczyć.

Co do diety to chce cholernie wyjść z tych życiowych LC. I robię to jak napisałaś dodaje po 25g na tydzień. rano ok 25. Przed siłownia i po tez po 25g. Tak w nastepnym tygodniu.

Czytajac Wasze rady i efekty dziewczyn bez kanta widze ze można lekko się zredukować i rzeźbić przy nawet wysokich ww. Ja tylko potrzebuję czasu by wrocic do normalnosci.
Mam mętlik w głowie i tym bardziej DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
janosika, małymi kroczkami wyjdziesz a czytając to forum można wyciągnąć mnóstwo wniosków.. bądź co bądź, powodzonka

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Dzięki za słowa otuchy

Im więcej ćwiczę tym bardziej widzę efekt który w swoim ART opisała Obliques - mam napompowane nogi, ciasnawo mi w portkach cosik.
Poczekam jeszcze z tym treningiem 3-4 tygodnie by się przygotować do dalszej pracy, a może już coś zmienić?

Dzisiejszy dzień, proszę do oceny (pogrubiony progres):
trening:
1. Przysiady ze sztangą długą 3x 25 kg
2. Rozpiętki na ławce poziomej 3x12 po 10kg
3. ---II--- pionowej 3x12 po 6kg
4. Ściąganie drążka na wyciągu siedząc 3x 12 po 33kg
5. Prostowanie ramion na wyciągu 3x 12 po 32 kg
6. Leg press 3x8 po 59kg
7. Spinanie brzucha 3x 30
8. Zginanie brzucha na maszynie 3x12 po 39kg

orbitrek: 20 min

A dieta, po treningu próbka syntaxa, odrzuciła mnie chemia. Będę przychodzić z kanapką chyba i tyle.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Czemu moje nogi są jak balony? Dieta chyba nie. Na prwno trening, ale co? Za duże obciążenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Hej hej, zastanawiam się nad swoim treningiem, co jest nie tak, że jestem taka "napompowana" - szczególnie nogi. Nie czuję więcej tłuszczu, ale rozdmuchane, nabite mięso pod tłuszczem. Do tego stopnia, że moje spodnie są ciasnawe.
Dzisiaj trening z mniejszym naciskiem na nogi: (wyboldowany progres):

1. Przysiady ze sztangą 3x 10 po 30 kg
2. Rozpiętki na ławce poziomej 3x12 po 10kg
3. ---II--- pionowej 3x12 po 6kg
4. Ściąganie drążka na wyciągu siedząc 3x 12 po 33kg
5. Prostowanie ramion na wyciągu 3x 12 po 32 kg
6. Spinanie brzucha 3x 30
7. Zginanie brzucha na maszynie abdominal 3x12 po 42kg

8. Allachy po 3x 10 po 48kg

Dieta jakaś kiepawa dziś, mało tłuszczu i dominowały stołówkowe produkcje, bo w pracy trzeba było długo siedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Przycisnął mnie głód koło 23 i wciągnęłam nieco półtłustegp twarogu. pomogło. W momencie chwili czasu, bardzo proszę o poprawki treningu i diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeżeli pompa zwiazana jest z treningim to spada po zaprzestaniu treningów wiec nie nalezy sie nia przejmowac, coś jeszcze masz napompowane, rece?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRUBASKA przyjmie rady i wskazowki:)

Następny temat

10 kilo w dół...

WHEY premium