SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do oceny - 113kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

męska

Waga

113

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

brak

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła, 6:30-7 - 22-24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Brak. W planach basen, siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
wywal:chleb,margarynę,program 100 pompek
dodaj:wołowina,wieprz,indyk,tłuste ryby,oliwa,masło,tran
przy takim treningu podbij kcal na 2700-2800 i obserwuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
marian1970
wywal:chleb,margarynę,program 100 pompek
dodaj:wołowina,wieprz,indyk,tłuste ryby,oliwa,masło,tran
przy takim treningu podbij kcal na 2700-2800 i obserwuj.


A czy może być chociaż chleb pełnoziarnisty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
to nie chodzi o samo przejscie tylko że jak się od razu przestawisz na takie jedzie to i tak głód bedzie za tobą chodził tzn chodzi mi o taki głód na to inne jedzienie i wtedy możesz nie wytrzymać i pęknąć i bedziesz wcinał tak aż brzuch będzie bolał, albo bedzie też tak że sobie zaczniesz mówić: " a raz na jakiś czas mogę sobie odpuścić " a nie o to w tym chodzi :) rób to stopniowo a na pewno lepiej na tym wyjdziesz... Każdy Sobie myśli, że da rade ale w późniejszym czasie to wszystko się na nas mści :) pozdros
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Taka waga, a Ty chcesz jeść jak jakaś 16latka!
Chleb pełnoziarnisty może być, tylko to ma być taki "prawdziwy" chleb, a nie jakiś syf farbowany.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Obliczyłem dokładnie zapotrzebowanie i wyszło (bez treningu) 2700. Co powiecie na samemu pieczony chleb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Tak, więc jak widać jest subtelna różnica w zapotrzebowaniu.

Taki chleb nie będzie zły. Generalnie w Twoim przypadku skupiłbym się na zmianie sposobu odżywiania, sięgał po najmniej przetworzone i zdrowe, a na liczenie kalorii przyjdzie czas.
Takie jest moje zdanie

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-10-04 16:22:48

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
davidnth
Tak, więc jak widać jest subtelna różnica w zapotrzebowaniu.

Taki chleb nie będzie zły. Generalnie w Twoim przypadku skupiłbym się na zmianie sposobu odżywiania, sięgał po najmniej przetworzone i zdrowe, a na liczenie kalorii przyjdzie czas.
Takie jest moje zdanie

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-10-04 16:22:48



Jednak wolałbym chociaż w 80% liczyć kaolrie. Nudzę się w domu dlatego chce się zapisać na siłownie, basen.


Co powiecie o takiej diecie? Warzyw nie wypisywałem bo to róźnie bywa ale doliczcie sobie KCAL itd. własnie za warzywa. Warzywa oczywiście prawie do każdego posiłku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja absolutnie nie powiedziałem, że to źle, tylko, że to by i tak wystarczyło.
Źle nie wygląda, choć wydaje mi się, że mimo wszystko powinieneś zacząć z wyższego zapotrzebowania kalorycznego, w pewnym momencie dojdziesz do martwego punktu, będzie trzeba ciąć, a wtedy może się okazać, że redukcję skończysz na 1000kalorii, a to na pewno nie wyjdzie na dobre !

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Nie mam zamiaru zmniejszać kalorii... jak już to zwiększać aktywność fizyczną. + to jest taka przykładowo a wiadomo, że będę coś dorzucał żeby urozmaicić.

Zmieniony przez - kolegakolegi w dniu 2012-10-04 17:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Z czasem będzie trzeba. Twoje zapotrzebowanie bez treningu to 2700, jeśli dołożysz aktywność to ona wzrośnie. Proponuję zacząć od 2800 ale to rada i zrobisz jak uważasz. Byle później nie żałował, że zabrałeś się za to nie tak jak trzeba.

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do wglądu

Następny temat

Odchudzanie & Cwiczenia

WHEY premium