SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do 85kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
17:30 - 200g makaronu, 130g piersi z ptaka , 200g fasolki szparagowej, woda mineralna, 100g żółtego sera

20:30 - żurawina 10g, 1 kromka wazy, zielona herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
7:30 - płatki kukurydziane z 2% mlekiem, 150g serka wiejskiejgo 3%, 3 kromki wazy, ogórek kiszony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co Ci żółty ser? Dużo soli ma, odpuść go sobie.
20:30 bardzo słabo
7:30 też cienko.
Edytuj posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Oj powolgowałem sobie w weekend, ale od jutra wracam do zdrowego trybu życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Dieta dopieta?Cos sie dzieje zgodnie z obietnicami?:)

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Niestety nic się nie dzieje. U mnie to niestety słaba wola robi swoje muszę się jakos zmotywowac. Jutro ide po skierowania na badania, bo mam problemy z krwotokami z nosa. Mam nadzieje, ze to nic powaznego i zwiazane to jest "tylko" z moja nadwaga i brakiem ruchu i oczywiście złym odżywianiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nic dziwnego ze stan zdrowia sie pogarsza skoro nic nie robisz w kierunku zmiany stylu odzywiania.Coz zapał był tylko na poczatku pozostaje mi tylko zyczyc odnalezienia motywacji.Niestety nie ma czego sledzic w tym watku a szkoda...

Jesli wiesz ze chcesz to zrobic,zrob to,tylko dobrze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Tylko krwotoki z nosa są od wysiłku. Jutro wiec ide na badania, bo dalej tak być nie może. A redukcja w ciągu tych dwóch miesięcy jest, ale bardzo nieznaczna 129 -> 125. Odżywiania nie zmieniłem za bardzo, no może jem mniejsze porcje i zacząłem powoli się ruszać. Jak na razie szybkie spacery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
spacery nic Ci nie dadzą bez diety, organizm się przystosowuje i zawsze znajdzie zasoby żeby uzupełnić to.. a co do diety pt"jem mniej" to gdybyś chociaż trochę poczytał posty na forum wiedziałbyś że to nie skutkuje! ZBILANSOWANA DIETA REDUKCYJNA, AEROBY, SIŁOWNIA - edukuj się tutaj, pooglądaj galerie innych którym się udało...pamiętaj zdrowsze życie to styl a nie epizod :)

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Wyeliminowałem jak na razie napoje gazowane, słodycze i fast-food. Kiedyś tylko na tym bazowałem no i do tego co jest teraz doprowadziłem Te jedzenie naprawdę uzależnia, trudno się obyć bez tego...

Zmieniony przez - piciu80 w dniu 2009-11-02 20:03:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby bez siłowni a dieta

Następny temat

po treningu

WHEY premium