SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja-dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Hej tak jak w temacie chciałbym żebyście ocenili miske czy jest OK- Wiek 20 lat,188cm wzrostu waga 88kg. Właśnie skończyłem masę. Suple jakie biorę to bialko i aakg,myślę o krecie mono i taurynie żeby dorzucić.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Mysle, ze z dupy.

Po co jesz chudy twarog (pozbawiony tluszczy) i zalewasz go tlusta oliwa? Napisz odpowiedz bo strasznie mnie ciekawi takie zjawisko.

Brakuje ankiety dzialu - to uzupelnij, do tego zdjecia sylwetki - tak w epoce smarftonow trwa to lata.

Jeden dzien zrzutu diety to...jeden dzien. Zawsze pojawia sie w nim kurczak i ryz, jaja...tu odkrywczo...a co przez 364 innych dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
abdulkanarek
Mysle, ze z dupy.

Po co jesz chudy twarog (pozbawiony tluszczy) i zalewasz go tlusta oliwa? Napisz odpowiedz bo strasznie mnie ciekawi takie zjawisko.

Brakuje ankiety dzialu - to uzupelnij, do tego zdjecia sylwetki - tak w epoce smarftonow trwa to lata.

Jeden dzien zrzutu diety to...jeden dzien. Zawsze pojawia sie w nim kurczak i ryz, jaja...tu odkrywczo...a co przez 364 innych dni?




Tak jak sam odpowiedziałeś bo jest pozbawiony tłuszczy -to był tylko pryklad diety z dziś-,liczę makro też pod innym kątem, pierś na mielone, ryż na ziemniaki/kasze itp. Oliwa miała być do obiadu ale wcisnalem do kolacji bo ciężko się przewija na tel Przez 364 kolejnych dni również jest trzymana dieta chociaż się staram,co miesiąc jakiś cheat wpada


Wiek :20
Płeć : mezczyzna
Wiek :20
Waga : 88
Wzrost : 188
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia :38
Obwód talii :88
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :ok 20%??
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia -Push/Pull, bieganie 2x w tyg
Odżywianie :Dieta,co miesiąc cheat
Cel : redukcja plus minus do maja i znowu masa
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia :Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Teraz aakg i białko, na masie kreatyna,gainer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety :Tak



Foto postaram się zrobić lepsze jutro, słaby fotograf ze mnie



Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
abdulkanarek
Mysle, ze z dupy.

Po co jesz chudy twarog (pozbawiony tluszczy) i zalewasz go tlusta oliwa? Napisz odpowiedz bo strasznie mnie ciekawi takie zjawisko.

Brakuje ankiety dzialu - to uzupelnij, do tego zdjecia sylwetki - tak w epoce smarftonow trwa to lata.

Jeden dzien zrzutu diety to...jeden dzien. Zawsze pojawia sie w nim kurczak i ryz, jaja...tu odkrywczo...a co przez 364 innych dni?




Tak jak sam odpowiedziałeś bo jest pozbawiony tłuszczy -to był tylko pryklad diety z dziś-,liczę makro też pod innym kątem, pierś na mielone, ryż na ziemniaki/kasze itp. Oliwa miała być do obiadu ale wcisnalem do kolacji bo ciężko się przewija na tel Przez 364 kolejnych dni również jest trzymana dieta chociaż się staram,co miesiąc jakiś cheat wpada


Wiek :20
Płeć : mezczyzna
Wiek :20
Waga : 88
Wzrost : 188
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia :38
Obwód talii :88
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej :ok 20%??
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia -Push/Pull, bieganie 2x w tyg
Odżywianie :Dieta,co miesiąc cheat
Cel : redukcja plus minus do maja i znowu masa
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia :Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Teraz aakg i białko, na masie kreatyna,gainer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :tak
Stosowane wcześniej diety :Tak



Foto postaram się zrobić lepsze jutro, słaby fotograf ze mnie



Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład BWT

Następny temat

Dieta do oceny, zróżnicowana. Masa

WHEY premium