SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja cel - 15kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
Witam,
jest to moja 2 redukcja. W pierwszej zrobiłem błąd, że po osiągnięciu celu, czyli -10kg po miesiącu (wiem że za szybko) wróciłem do starych nawyków.
Chciałbym teraz wystartować na poważnie i teraz prośba o pomoc w profesjonalnym podejściu do tematu. Chodzi i najbardziej o dietę

Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 115
Wzrost : 188
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 28-30%

Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 2 x w tyg. siłownia
Cel : redukcja -15kg + zmiana nawyków żywieniowych
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, rower, bieganie

DIETA:
POSIŁEK 1

2 bułki wieloziarniste + 2 plasterki sera + 2 plasterki polędwicy sopockiej + pomidor
2 całe jaja na twardo
Kawa

POSIŁEK 2
pierś z kury 200g
ryż 100g
Warzywa

POSIŁEK 3
pierś z kury 200g
ryż 100g
Warzywa

POSIŁEK 4
Twaróg półtłusty 100g + jogurt naturalny

POSIŁEK 5
odżywka białkowa
Proszę skorygować jak coś źle wpisałem w diecie.


Zdjęcie obecnej sylwetki poniżej. Wkleję później z boku i z przodu i z tyłu.




Zmieniony przez - smalu w dniu 2012-08-26 18:33:11

Zmieniony przez - smalu w dniu 2012-08-26 18:34:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
PS
Waga fajnie idzie i brzuch zlazł elegancko. I o wstawanie o 6 nawet w krew weszło, najgorzej w sobote jak wstaje o 6 :/

Dodatkowo zakupiłem Bluze saune i szklanka potu po treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
A licznik KCAL / B/WW/T??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Nie widzę tu proporcji B/T/W plus dieta wyjałowiona , bez warzyw . Co to jest polędwica sopocka ? - nie występuje to w naturze :)
O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Dlugo nie pojedziesz na samej kurze i ryzu... poczytaj dzienniki innych i dzial z przepisami...

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
białko: 2g/kg masy
tłuszcze: 1g/kg masy
węgle: 2g/kg masy
kcal: 2875

Zmieniony przez - smalu w dniu 2012-08-26 19:07:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
no właśnie jak chudłem 10 kg w miesiąc to szczerze kury miałem dosyć ale nie miałem pomysłu na nic prostego i zarazem szybkiego, poczytam trochę dzienniki innych.

Co do treningów to chce robić codziennie oprócz niedziel, czyli:

PN: siłownia, na koniec 20 min aerobów
WT: 40 min aerobów
ŚR: siłownia, na koniec 20 min aerobów
CZW: 40 min aerobów
PT: siłownia, na koniec 20 min aerobów
SB: aeroby 40 minut
ND: WOLNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
Tak czytam inne tematy i wydaje mi się że kalorii za dużo jak na redukcję - muszę zmniejszyć wszystko chyba do 2400kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Nie szalej !!! Po fotce widać że pod fatem siedzi dobra sylwetka . Jest kupa do spalenia i musisz zadbać o szczegóły . Nie ma mowy o ujemnym bilansie od startu . Ustal zapotrzebowanie na 0 dla masy beztłuszczowej Aeroby w pierwszym miesiącu maksymalnie z 3 razy w tygodni . Obserwować co się dzieje i zwiększać z upływem czasu . Ucinanie kalorii w połowie redukcji.
Nie spiesz się , już po sezonie . Zaplanuj redukcje na 6 miechów , zacznij powolutku i zostaw duży zapas do ucinania kalorii jak i zwiększania częstotliwości aerobów .
Na ostatni miesiąc zostaw interwały i spalacz .
Bądz cierpliwy a wszystko będzie ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
Mam pytanie czy przy redukcji pijecie alkohol - piwo , wódka? Czy odstawiacie tak samo jak słodycze i pieczywo jasne... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254
masto
Nie szalej !!! Po fotce widać że pod fatem siedzi dobra sylwetka . Jest kupa do spalenia i musisz zadbać o szczegóły . Nie ma mowy o ujemnym bilansie od startu . Ustal zapotrzebowanie na 0 dla masy beztłuszczowej Aeroby w pierwszym miesiącu maksymalnie z 3 razy w tygodni . Obserwować co się dzieje i zwiększać z upływem czasu . Ucinanie kalorii w połowie redukcji.
Nie spiesz się , już po sezonie . Zaplanuj redukcje na 6 miechów , zacznij powolutku i zostaw duży zapas do ucinania kalorii jak i zwiększania częstotliwości aerobów .
Na ostatni miesiąc zostaw interwały i spalacz .
Bądz cierpliwy a wszystko będzie ok .



Tu się z Tobą zgadzam rozplanuje to na więcej miesięcy i spokojnie będę ucinać kalorie.
Sylwetka kiedyś była dobra ale brak systematycznych treningów, jedzenie w nocy i to porządne zrobiły swoje :] Ale zabieram się na poważnie bo aż wstyd na plaży mi było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 665
Wlicz alko w bilans tygodniowy . W praktyce jak lubisz się zabawić to masz jeden dzień aby sobie dziabnąć .
Ja walnę maksymalnie raz w tygodniu i mogę się redukować bez problemu .
Trudno , jesteśmy ludzmi . Jak dasz radę to spróbuj alkohol wyeliminować całkowicie . Po zapytaniu domyślam się że może być trudno :)
Jak pijesz to nigdy nie popijaj niczym słodzonym , tylko woda i cytryna .
Unikaj śmieciowych przekąsek , najedz się przed imprezą .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po redukcji

Następny temat

Problem z tyciem

WHEY premium