SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - prosze o porady i pomoc..

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
a wiec nowa porcja zdjec,nie sa idealne,ale byc moze rzuca nowe swiatlo w sprawie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
i nastepne :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
Moj dzisiejszy jadlospis.Bede wdzieczna za korekty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Idź koniecznie do fizjoterapeuty, na chwilę obecną nie bierz się w ogóle za trening z obciążeniem, nawet własnego ciała. Zalecane są marsze i niezbyt forsowne biegi.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
Dziekuje za zwrocenie uwagi.Faktycznie dopiero teraz zauwazylam na zdj ,ze cosik z moja postawa nie jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1446
Podaje wiadomosci,ktorych do tej pory nie zawarlam jeszcze.
Mam nadzieje,ze jakas dobra duszyczka pomoze mi w wyjsciu na prosta :)
Jestem zdeterminowana do cwiczen i odpowiedniej diety,problem w tym,ze nie wiem co mam robic i ile jesc.:) Poki co staram sie sama cos kombinowac bladzac w tunelu stereotypow zaczerpnietych z mass mediow.Probubje robic porzadek w swojej glowie i stosowac sie do zalecen ladies wyczytanych na forum:P Jednakze chcialabym wiedziec co sadza profesjonalisci o mojej nedznej posturze,jestem ciekawa ich opinii i rad.
Przyrzekam zabrac sie ostro do roboty bo chce zmienic swoj styl zycia raz na zawsze.
Mam cicha nadzieje na pomoc,rady,sugestie i opiernicz kiedy trzeba :)

Moje aktywnosc na silowni obejmuje :
- (4-5 razy w tyg) zaczynam od aerobow : 20 min na orbitreku , potem szybki marsz na biezni o kacie nachylenia 13 i szybkosci 4.7-5.0 zazwyczaj 20-25 min. Robie to naprzemiennie z bieganiem 30 min na biezni (co 2 dzien).
Czytalam wiele negatywnych opinii o aerobach ale ja je lubie,mam mala aktywnosc fizyczna w ciagu dnia wiec staram sie ruszyc cztery litery kiedy tylko moge :)

Potem ide na silownie i tam :(2 serie po 12-15 powtorzen)

- rozpietki na maszynie 4 kg (nie wiem czy to sa kg nie doczytalam sie na maszynie :P)
-uginanie ramion ze sztangielkami 2x5kg
-przyciaganie drazka wyciagu gornego
-prostowanie nog siedzac 7 kg (j.w)
-uginanie nog lezac 8 kg (j.w)
- oraz na maszynach -press shoulder 20 kg

moje wymiary:

Obwód w biuście : 94
Obwód pod biustem : 81
Obwód talii w najwęższym miejscu : 78
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder : 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 52
Obwód łydki 33

Oraz:

mam niedoczynnosc tarczycy,co prawda juz nie jest z nia tak zle,ale ciagle przyjmuje euthyro 50 mg.Wyczytalam tu,ze na poczatku przy niedoczynnosci powinnam ograniczyc weglowodany (takze kasze,ryze,chleb etc) wiec staram sie to robic.Ogolnie jak mam za duzo wegli w diecie to zle sie czuje,takze nie stanowi to problemu.Tylko pyatnie jaka powinna byc dzienna dawka? Tak samo z bialkami i tluszczami.

I moj dzisiejszy jadlospis,nie moglam dzis zapchnac w siebie wiecej.Taki dzien chyba mam :)




-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Moje zdanie na temat siłowni i treningu w takim przypadku znasz

A co do diety - na pewno musisz podnieść kaloryczność, bo spowalniasz sobie metabolizm. Przeczytaj też koniecznie post co jedzą Lejdis (jest w regulaminie), to sporo Ci się rozjaśni.
Co do rozkładu, to musisz poczekać na którąś z bardziej doświadczonych moderatorek, ja się za osoby z niedoczynnością nie biorę Dziewczyny też powinny pomóc. Przeczytaj też koniecznie dzienniki dziewczyn, które mają niedoczynośc.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Przy niedoczynności ograniczasz lub eliminujesz gluten, nie węglowodany W OGÓLE. Niskie węglowodany pogłębiają tylko problem niedoczynności. (to takie moje wtrącenie dopóki nie będziesz miała ustalonej diety, żebyś w tym czasie na niskich węglach nie jechała, bo sobie krzywdę robisz)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madzianna87- podsumowanie str.12/start str.33

Następny temat

Ćwiczenia body&mind i basen a ujędrnanie ciała, spalanie tłuszczu

WHEY premium