SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - IF + HIT + A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 599
Narazie kalorie zostaw przez 2-3 tygodnie obserwuj wage jak leci tłuszcz dopóki waga leci to zostaw jak nie będzie leciała obniż o 100-200 i obserwuj. Pamiętaj, że na początku zleci ci pare kg ale to będzie sama woda. Co do diet ckd jest średnio ciężką dietą to już zależy od ciebie na zwykłej możesz sobie na więcej pozwolić. Na ckd nie zjesz sobie już batonika czy czegoś innego bo po batoniku nie zostanie ci nic węgli do zjedzenia ;p indywidualna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Z tym batonikiem wcześniej to się śmiałem (i tak nie jadam słodyczy, ewentualnie jakaś drożdżówka). Co do stwierdzenia kalorie zostaw, to masz na myśli to co nowe wyliczyłem, czy to co na początku miałem? Co do wody to wiem XD, dzisiaj na wadze 84,5 :P więc w sumie dopiero tą wagę wezmę jako "waga zero". Niestety za jakieś 2-4 dni jadę do rodzinki więc trening siłowy odpada (więcej aerobów), i dieta w sumie też tak średnio będzie (bo będzie alkohol, obiecałem wujowi że z nim wypije, chyba że wódkę można pić XD).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 599
haha znam ten ból no ale redukcja to droga wyrzeczeń :PP. Miałem na myśli te nowe kalorie ;p. Powodzenia u rodzinki ;d Najważniejsze, żebyś powrócił do tych treningów po powrocie. A jeszcze lepiej jakbyś trzymał diete w czasie wyjazdu hehe co będzie trudne zapewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Do treningów wrócę, co do trzymania diety to też nie powinno być takiego problemu. Godziny żywieniowe zostaną zachowane (ewentualnie wydłużę o 2h i będzie 16:00-22:00), BTW postaram się zachować na ustalonym poziomie, ewentualnie będzie mniej białka, bo wiadomo z tym najtrudniej XD. Pociesza mnie fakt, że będę miał o wiele więcej ruchu, rodzinka mieszka w małym miasteczku i zawsze są ludzie do gry w piłkę lub siatkę nie wspominając o pływaniu w jeziorze XD Tak więc nawet jeśli więcej zjem to się spali :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
DZIEŃ 3

TRENING:
HIT: Po wczorajszym treningu na nogi miałem takie zakwasy, że sobie odpuściłem bieganie na rzecz skakanki (20 min).
A6W Dzień 3: Bez problemu.

DIETA:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
nadal mało kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Owszem miało być 300 więcej, jednak ktoś mi zjadł jedną tortillę i zamiast dwóch zjadłem jedną XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Czy na podstawie zdjęć, które wstawiłem, może ktoś obeznany powiedzieć czy jest Endomorfikiem czy Mezomorfikiem?? Po moich szerokich biodrach można przypuszczać, że jestem Endomorfikiem, jednak jestem także gibką osobą (kiedyś ćwiczyłem akrobatykę), pomimo braku ćwiczeń i jedzenia dużej ilości kalorii wolno tyję (pamiętam, że jak byłem dzieckiem to miałem jakieś badania z powodu dużego metabolizmu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
DZIEŃ 4

TRENING:
SIŁKA: Szybki bezproblemowy trening.
A6W Dzień 4: Było trudno ale dałem radę. Po raz pierwszy miałem już dość przed ostatnią serią :D

DIETA:






Zmieniony przez - xazek w dniu 2013-08-04 18:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku musisz mieć dużo więcej kalorii ja zaczynam redukcje przy wadze 88 z kalorycznością ponad 3tys kcal, musisz mieć z czego ciąć a nie się głodzić od początku, co zrobisz jak metabo stanie za parę tyg. obetniesz do 700kcal? to cię wyniszczy osłabi i do niczego nie doprowadzi, 1600 to dla kobiet głodówka przy wadze 60kg

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2013-08-04 18:31:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 2x partia w tygodniu

Następny temat

Przekształcenia

WHEY premium