SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja !Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wlasciwie to ten posilek moglby byc i pol godziny po drugiej ostrovii...

Sa jeszcze takie rzeczy na Swiecie jak samopoczucie czy biegunka...
Efekty w spalaniu sadla beda raczej wieksze jesli zrobisz te 2,5-3 godziny, choc z tluszczem nigdy nic nie wiadomo.. moze 2 godziny wystarcza..

Podsumowujac dostosuj to do samopoczucia bo ono wiele mowi o potencjalnych przyczynach chorob itp.. Powiedzmy ze wyznaczylem granice..

pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Ok!Dzieki Ci wielkie bez Ciebie to nie wiem co bym robil....Bede robil te wieksza przerwe miedzy posilkami a aerobami!Trening tez bardoz dobry...Czlowiek jestes wielki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Spokojnie, to tylko zarys, wszelkie szczegoly musisz dopasowywac na bierzaco w czasie treningow..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Wlasnie zoabczylem cos do czego mam pytanie:

tygodnie nieparzyste:
PON: A*30 POWT
SR: B*20 POWT
PT: A*10 POWT

tygodnie parzyste:
PON: B*30 POWT
SR: A*20 POWT
PT: B*10 POWT

Ile serii mam robic:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
tam gdzie napisalem 3 serie(pon, sr) masz tak:
1-na 50% mozliwosci
2- na 75% mozliwosci
3- na 95% mozliwosci mozliwosci silowych , czyli jesli mozesz zrobic 30/20powt na 100kg to rob 30/20 powt na 95kg

tam gdzie podalem 4 serie(pt) masz:
1- na 50%
2-na 70%
3- na 85%
4-na 95% mozliwosci silowych , czyli jesli mozesz zrobic 10powt na 100kg to rob 10 powt na 95%

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Jescze jedno pytanko.Bo zamierzam przed kazdymi aerobami jesc godzine przed Ostrovie.Potem aeroby i co odrazu ostrovie czy poczekac troche??Bo po aerobach po 3 godiznach dopieor bede jadl a tak to ostrovie bo biegach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bierz, ale przerwa pomiedzy dawkami Ostrovii bedzie ok 2 godzin, tak?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Tak 2 godizny przerwa bedzie.Czyli moge tak robic co nie??:)To nie bedzie nic szkodzic upadkowi tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W ogolnym rozrachunku powinno przyspieszyc nawet jego pozbycie sie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
A powiedz mi jeszcze ile brac na poczatek tabletek TSE??Bo ja chcialbym 30 minut przed aerobami 2 tabsy a przed treningiem silowym 1 tabsa a po tygodniu zwiekszyc o 1 tabsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce schudnąć

Następny temat

Tran i Omega 3

WHEY premium