SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Witam. Od 4 miesiecy jestem na redukcji z odpowiednio zbilansowana dieta oraz dobranym treningiem. Wtym czasie mialem tzw cheat meals lecz w bardzo malych ilosciach oraz jedzonych i robionych z glowa. Ale po tym czasie tzn ostatnie 2 dni zlapala mnie totalna zalamkanz ktora sobie nie poradzilem i w piatek mimo zjedzonych wszystkich posilkow dolozylem sporo slodyczy oraz kawalek ciasta dnia nastepnego. Nie powiem, ze mnie to zresetowalo psychicznie ale i podlamalo mysla, ze zaprzepascilem ostatnie trening.co Wy o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
Myślę, że uleje Cię konkretnie, jakieś 10kg.

A tak na poważnie, to po co założyłeś taki temat? Uległeś, najadłeś się, to ciśnij dalej z dwa razy większą mocą na treningach "za karę". Nie jesteś zawodowcem więc nie daj się zwariować. Przerzucaj sobie dalej żelastwo na ujemnym bilansie i będzie wszystko lajtowo;) relaaax man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Nie chodzi mi o to, ze mnie zaleje 10kg haha i nie popadam w paranoje. Bardziej mi chodzilo o to jak inne osoby sobie z tym radza i jakie maja odczucia.. Moze zle to sprecyzowalem :) takze spokojnie lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 320
Ziomek, to jest całkiem normalne. Każdy ma inne podejście do tego sportu i jeden ulegnie a drugi nie. Mi się osobiście raz tak zdarzyło i źle się z tym czułem, ale jak na drugi dzień byłem już na treningu, to zapomniałem o całej akcji, bo wiem, że przerzuciłem konkretnie żelastwo za karę :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Lepiej zrobić sobię reset żeby nabrać siły do dalszej redukcji.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Dieta.

Następny temat

Przejście z low carb na mase

WHEY premium