SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja. Dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350
Co sądzicie o takim dniu? Staram się o minimalizm ale skutecznie :D
Wiek: 16 lat
Wzrost: 176cm
BF: ok. 22%
Waga: 76kg
Aktywność fizyczna: 3x w tyg siłownia FBW i 2/3x w tyg bieganie 30-45min
Cel: Spalenie tkanki tłuszczowej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68530
Skąd pomysł na minimalizm w diecie w wieku 16-tu lat, hmm?
Mam nadzieję, że nie chcesz tak jeść co dzień, bo jeszcze się rozwijasz, a w tym czasie dieta powinna być i zdrowa i maksymalnie urozmaicona... Oczywiście nie do przesady, ale pomysły typu kurczak, ryż i jajka na co dzień, odradzam, jeśli ten "minimalizm" miał to oznaczać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tutaj masz za mało kalorii, poza tym minimalizm odstaw na bok, bo tutaj nie wystarczy jeść, a odżywiać się.
Wylicz jeszcze raz zapotrzebowanie, chociażby z kalkulatora na potreningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350
Chodzi o to, że mój ojciec jest poza granicą, moja mama pracuje do 20/21 a ja jeszcze sobie "zarabiam" przez grafikę komputerową na swoje hobby :) i jakoś tak schodzi, że czasu nie ma na gotowanie. Nawet w wakacje. Po prostu chciałem jak najszybciej robić potrawy ale zdrowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68530
Jeśli będziesz wymieniać rodzaje mięsa, rodzaje węglowodanów, rodzaje warzyw i owoców, to będzie ok. Np. jednego dnia pierś, innego tłusta ryba czy jakieś czerwone mięso... zamiast ryżu kasza, ziemniaki itp.
Nie chcę skłamać, ale Kujawski to o ile pamiętam, jeden z najgorszych olejów - jest mocno przetworzony, ma dużo tłuszczy trans. Więc jeśli go używasz, to dobrze byłoby go zmienić na jakiś lepszy tłuszcz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta low carb do oceny

Następny temat

Słodycze i słone przekąski...jak wpływają na efekty na siłowni?

WHEY premium