SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Witam ;]

Stosowałem ultra ripperd
Dieta byla ale nie najlepsza
Cel spalenie tluszczu z zachowaniem siły
Skutek 10 kg mniej i duzy przyrost sily 25 kg na klate, 30 barki, 50 przysiad itd...

Teraz chcę rozpocząć kolejną redukcje jednak mam kilka pytan ;]
Chce uzyc innego spalacza. myslalem o TS
Czy do jakiegos spalacza moge dodac CLA + GT

Pozdrawiam ;]

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 105

Wzrost: 192

Obwód klatki: cyce jak donice ;(

Obwód ramienia: slabo 38

Obwód talii: duzo

Obwód uda: niewiem

Obwód łydki: niewiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30 %

Aktywność w ciągu dnia: 1.3 -1.4

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ostanio coraz zadziej bo niema z kim piłka i kosz

Odżywianie: lubie prawie wszytko ;]

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: ile tylko bedzie potrzeba

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ultra ripped

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: oczywisice

Stosowane wcześniej diety: mniej i madrze ;]

BASKETBALL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Na diecie z ujemnym bilansem kalorycznym zrobiłeś takie postępy siłowe? - dobry bajer

W jaki sposób ćwiczysz?
Jak jesz?

Myślisz że dzięki spalaczom osiągnołeś taki wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Wczesniej cwiczylem każdą partie oddzielnie, teraz split 2x partia,
jem zdrowo -300 kcal
i nie bajer, nie widze sensu wciskania kitów

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
a ja nie widzę możliwości aby na ujemnych kaloriach robić takie postępy siłowe...

inna sprawa na redukcji zachować siłę a inna ją budować...

mam doświadczenie i nie opieram się tylko o teorie, i wiem że to nie wychodzi...

wcześneij pisałeś że dieta była ale nie najlepsza, a teraz ze było /-300 ... więc jak to jest... napisz dokładnie co i jak zeby było wiadomo gdzie tkwi ten cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
no byla dieta ale czasami zdazali sie odstepstwa ;] nie zawsze udawajlo sie jej przestrzegac... szkola... itp czsami jakis batonik sie zdazyl

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Dobra a z reszta to jest niewazne czy mi sie udalo czy nie ;] tylko prosze o doradzenie jakiegos spalacza i czy moge go sobie polaczyc z CLA z green tea

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
mozna łączyć te suple...

ale powiem Ci że w wieku jakim jesteś nie patrzył bym tak ślepo na suplementy...

rozsądna dieta, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna napewno będą skutkować utratą kilogramów...

Nie musisz liczyć żadnych kalorii, nie męcz się tym teraz... ale skup się mocno na tym co jesz... na porach w jakich spożywasz konkretne posiłki...
Naucz się po co one są i wykorzystuj to...

Naprawdę te suple przyniosią Ci mały efekt, i pewnie szybko się zniechęcisz...
Jeśli przyłożysz się do odpowiedniego jedzenia i zwiększysz aktywność efekty napewno będą lepsze i mobilizacja będzie stale rosła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
Dietke własnie sobie ulozylem ;] Jezli mozesz to looknij https://www.sfd.pl/dieta_do_sprawdzenia-t514197.html 

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3753
przy redukcji i sporym deficycie, z kreatyna tez miałem taki wzrost siły, a spadek wagi około 13kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
nie bralem kreatyny

BASKETBALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na rzezbe- Pomocy !

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium