SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, dieta do oceny ew. poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
Witam, chciałem się wziąć tak na 110% za ostrą redukcję, więc wszystkie obliczenia dokładności itd, troszku się nad tym nasiedziałem, chciałbym byście ocenili diete ew. co zmienić itp. na krytyke jestem otwarty i biorę na poważnie.

Lecimy:

waga 94kg
wzrost 175
25 lat

Kcal 2707
węgle 50%
białko 40%
tłuszcze 20%

B- 203g
T- 60g
W- 338g

wzięte ze schematu 1g białka i węgli - 4kcal a 1g tłuszczy - 9kcal

bo obniżeniu wagi (myśle z 10 kg :D) zmiana makro na b-40%, w-40%, t-20%

ok. ocencie, krytykujcie, pomagajcie, sogi oczywiście dla normalnych odpowiedzi polecą.




edit: zapomniałem dodać iż na zdjęciu posiłek z godz. 9:00 będzie rozbity na 2 posiłki jeden o 9 drugi o 14, i godziny posiłków też będą inne ponieważ praca ....
O treningu też nie pisze, tak w skrócie dla info. trening 4 razy w tyg. plus aero po każdym treningu.



Zmieniony przez - nocnykur w dniu 2013-04-20 22:37:53

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nieprawidłwoe proporcje makro, białko daj w przedziale 20 - 30%, tłuszcz nie mniej niż 25% a węgle nie wiecej niż 40%

wywal z diety śmieci takie jak dżem, tuńczyka jedz góa 2 x w tyg, daj wartosciowe ryby, inne mięsa, mniej pszenicy, warzywa, orzechy, podroby...

generalnie dieta do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
o warzywach nie pisałem, bo to wiadomo, że praktycznie do każdego posiłku będą, tylko z twoich % makro wynika suma 95%, gdzie te 5 % co brakuje? dżem to do smaku, jeśli chodzi o tune to tak mam drugą tabele gdzie rozpisane ile innego produktu zjeść zamiast danego typu zamiast tuny dorsz itp. to jest przykład na 1 dzień

Zmieniony przez - nocnykur w dniu 2013-04-21 11:03:01

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
faftaq
tłuszcz nie mniej niż 25%



TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
czyli kompletnie zmienić? nie mam już pojęcia co zmieniać, oparłem diete o wiele innych (tysiąca jak nie więcej) przeczytanych art. obejrzanych filmów itp.

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Zazwyczaj w wątkach na forum przez osoby wydające opinię nie brane są pod uwagę czynniki jak proporcje, zawartość witamin i minerałów itp, a jedynie czystość doboru produktów, stąd diety ułożone błędne często uznawane są za poprawne.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-04-21 19:46:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
ok według wcześniejszej odp. b-30%(203g) t-30%(90g) w-40%(270) to za dużo nie musze usuwać z diety czy drastycznie zmieniać myśle że wywale dżem, obetne makaron w tych 2 posiłkach do 80 g, dodam rano orzechy odpowiednią ilość, tuna będzie zmieniana na inną rybe lub mięsko, aha 2 posiłek ten o 12 zamiast twarogu dam wołowinke 100g, do każdych posiłków z ryżem czy makaronem będą warzywa, co do witamin to reszta w suplach, witaminki, gaba, bcaa, kreatyna, rezygnuje teraz z carbo po treningu. Tak będzie ok?

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
wprowadź zmiany i wrzuć to w formie u aktualizowanego zrzutu z uwzględnieniem warzyw i będziemy oceniać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
no. ok, zajrzyj jak możesz później bo aktualnie młodego musze nakarmić :) okąpać itd :D więc później to wrzuce w tabele

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
ok, czekamy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7373
ok zdążyłem i jeszcze mam chwile, żeby nie było chce od razu powiedzieć co nie będzie nie domówień, jest to przykładowy dzień, zawsze będzie zmiana typu inne rybki, inne mięsa, oczywiście wyliczone na odpowiednie wartości, jedynie bez zmian zostanie śniadanie i białko na koniec dnia, no i może warzywa na jakieś sezonowe, orzechy takie bo do takich mam dostęp darmowy :) oliwa za jakiś czas będzie zmieniona na lnianą.
PS. Jeśli teraz nie jest ok to sie poddaje :) będzie głodówka

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzechy wloskie

Następny temat

Przejście ze złej diety redukcyjną na dobrą

WHEY premium