SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, bol glowy, mięśni , zmęczenie nieustające

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1112
Od 2 tygodni jestem na redukcji 1480kcal
Od poczatku zaczelam sie czuć dziwnie nie mialam sily wstac z lozka nogi byly jak z waty, zawroty glowy i mocny bol glowy, do dzisiaj objawy nie ustąpiły dietę mam rozpisana przez trenera online , co w tej sytuacji zrobic Cwicze 3 x w tygodniu siłowo do tego po treningu 30 min cardio.
21 lat , 54 kg, 164wzrost
W tym 110g białka
45g tłuszczy
170g węglowodanów
Wczesniej odżywiałam sie zdrowo i ćwiczyłam ale nie bylam na redukcji
Zażywam suplementy omega3, chrom, kompleks witamin/ zma / wit b6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Daria73187318
Jeszcz chce sie zapytac od odcięcia ilu kcal rozpoczyna sie deficyt. ?

na początek możesz zaczynać od swojego zera ewentualnei obciąć ze 100kcal od wyliczonych wartości i obserwować organizm, czy się wstrzeliłaś z obliczeniami, bo obliczenia to ejdno a życie drugie, a często zaniżamy swoje zapotrzebowanie przez co nie warto dawać od razu zbyt dużego deficytu, tylko obserwować wyniki i ewentualnie korygować jak nie będzie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Najprawdopodobniej za nisko masz kcal, jak liczyłaś zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1112
Trener online mi liczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Hym a konsultowałaś z nim dolegliwości? Wstaw najlepiej ta dietę do oceny, może z nią coś nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1112
Tak konsultowałam twierdzi ze to nie wina diety
Sama układam dietę opieram sie na makroskladnikach
Tłuszcze 40
Białko 110
Węglowodany 170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
To trener nie potrafi Ci sprawdzić i poprawić ewentualnych błędów ? Na takie problemy zwykle skarżą się osoby odchudzające się, których dieta jest zbyt uboga energetycznie lub nie ma odpowiednich wartości odżywczych. Pożywienie nie tylko daje nam energię na treningi, pracę i codzienne czynności. Cały organizm czerpie korzyści (lub ponosi konsekwencje) z tego jak się odżywiamy. Aby uniknąć osłabienia i bólu głowy, należy zadbać o odpowiednią ilość posiłków, wartość energetyczną adekwatną do zapotrzebowania, a także bogactwo witamin i minerałów potrzebnych do funkcjonowania naszych narządów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Wydaje mi się że może to być zbyt duzy deficyt energetyczny w związku z tym proponowałbym o ponowne policzenie zapotrzebowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1112
Trener twierdzi ze jak wejdziemy wyżej 1480 to juz nie bedzie deficyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Nie chce tutaj wchodzić w kompetencje Twojego trenera personalnego ale przeliczając na szybko Twoje zapotrzebowanie uwzględniając 3x trening siłowy+cardio zerowy bilans powinien być w granicach między 2100-2300 więc wydaje mi się że jest to zbyt duzy deficyt jak na początek stąd mogą pojawiać się takie dolegliwości opisane przez Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Bywa, że kaloryczność naszej diety jest wysoka i nie ma mowy o osłabieniu, a jednak wciąż bóle głowy uprzykrzają życie. Przyczyna nadal może być w tym co jemy. Jeśli posiłki złożone są z żywności przetworzonej, słabej jakości, typu fast food, paczkowanych wędlin itp. dostarczamy sobie duże ilości azotanów, glutaminianu sodu, które poszerzają naczynia krwionośne w mózgu i powodują uciski na nerwy, a te z kolei wywołują bóle głowy o charakterze migrenowym. Warto się zatem przyjrzeć temu co jemy, jaki ma skład i w razie problemów wyeliminować część produktów by sprawdzić, czy to jest przyczyna dolegliwości. Wstaw dietę do oceny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1112
Sniadanie owsianka z odzywka białkowa jabłkiem migdałami
2sniadanie sałatka z warzywami i jogurtem
Obiad mieso z kurczaka / jajko/ makaron/ryz warzywa
Podwieczorek serek wiejski z migdałami / platki kukurydziane z mlekiem
Kolacja sałatka z mozarella , kurczakiem warzywami Makaron spaghetti
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Redukcja , niepokojące objawy

WHEY premium