SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ramiona nie rosną

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie jestem w 3,5 tygodniowym już cyklu no xpolode+storm mierzyłem dzisiaj ramiona i niestety żadnego przyrostu co jest nie tak?Robię super serie.

Trening

Uginanie sztangą+Francuskie wyciskanie leżąc 3 serie
Uginanie hantlami tzw młotki rotacja+Wyciskanie w wąskim chwycie
3 serie
Uginanie hantla o modlitewnik+Francuz jednorącz 3 serie

Do każdej serii dodaje+2 kg oprócz wyciskanie wąsko tam+6 co tydzień dodaje ciężary np pierwszy tydzień uginanie sztangi 32 kg i potem tydzień 34 i 2 serie następne znowu 2 kg teraz się wróciłem z ciężarem bo już ciężko było wykonywać ćwiczenia.

Micha

Owsiane 100~~120
Białko

Ziemniaki 300
Jakieś mięso

Makaron 100~~120
Pierś z kurczaka z 200 gr

jak wyżej zmieniam często kasza ryż itp

na noc twaróg i oliwa 100~~120


Do tego podjadam dużo chleba co popadnie jogurty micha jak najbardziej ostro masuję

Zmieniony przez - 19Malina20 w dniu 2010-02-16 12:07:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowieku o co ci chodzi dowiem się w końcu co ci w plecach nie pasuje w planie normalnie rosną napisałem temat o ramionach a nie o plecach i o jakimś drążku jakoś większość osób co ocenia na tym forum przeważnie podaje 3 ćwiczenia po 3 serie.A przedramiona jakoś nie pracują przy pracy ramion w innych ćwiczeniach? np przy młotkowym uginaniu ramion?,dziwne bo jakoś tak chyba o nich zapomniałeś.Porównaj sobie mój profil i twój i wiek masz 15 lat ja 19 śmieszne co można wiedzieć w takim wieku a nie baw się trenera bo ci to nie wychodzi.Napisałem tu temat żeby mi ktoś pomógł a nie robił kazania.

Zmieniony przez - 19Malina20 w dniu 2010-02-18 13:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Liczyłeś bilans kaloryczny czy ilości wedle uznania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest mniej więcej wyliczony tak jak powinno być,do tego podjadam dużo do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
a robisz przysiady? ramiona nie beda wiecznie rosnac. moze wlasnie w tym problem ze za wczesnie na ss. a na innych treningach robisz wioslowanie drazek i inne cwiczenia zlozone? przydalaby sie dipsy na triceps.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz piszę mój trening,niestety widzę że za ciężko ktokolwiek wie jak mi pomóc

Klatka+Nogi

Wyciskanie sztangi płaska 4 serie
Wyciskanie sztangi skos 4 serie
Rozpiętki 3 serie

Przysiad 4 serie
Uginanie nóg siedząc 4 serie
Jw tylko leżąc 4 serie
Łydki hantle 3 serie MAX

Biceps+Triceps to w pierwszym poście aha i przed ramię do tego

Zawijaka 3 serie max
Uginanie nad podchwytem

Plecy+Barki

Martwy 4 serie
Wiosłowanie sztangą 4 serie
jw tylko hantlem 4 serie
Kaptury

Wyciskanie sztangi zza głowy 3-4 serie
Unoszenie bokiem hantli 3 serie stały ciężar
jw tylko w opadzie 3 serie stały ciężar

Cała resztą progresja zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
widocznie czas na zmiane rozumowania

przezucil bym sie na jakis czas na HBW lub FBW tak zeby dac luzu lapom i zobaczyc jaka reakcja

po jakis 2 mc dalej wracasz do tego i dalej obserwujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie czas na zmiane rozumowania

nie rozumiem

przezucil bym sie na jakis czas na HBW lub FBW tak zeby dac luzu lapom i zobaczyc jaka reakcja

ale jestem na cyklu jak to nie pomoże do tego miałem już fbw

po jakis 2 mc dalej wracasz do tego i dalej obserwujesz

taa i cały cykl z dopy będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no to ciag ten trening do konca cykly jak chcesz ja napisalem swoje

zmiana treningu na cyklu nic nie preszkadza a widocznie moze pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm no może tak ale z kąd ta pewność no właśnie

może bym zmienił ćwiczenia?może zbyt szybka faza ruchu w ku fazie w dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mozesz nic nie zaszkodzi napewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenning

Następny temat

Co po ACT? + pytania Pomocy!

WHEY premium