SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RZEŹBA suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

80/177

Staż treningowy

3

Cel cyklu

Rzeźba

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna,cell pump,gainer,hmb itp

Stosowane wcześniej spalacze

nie stosowalem

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

na sucho od roku

Przewidziane finanse na cykl

200zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627
Witam!
Proszę o rozpisanie mi cyklu na rzeźbę do 200 zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 596
Zdecydowanie radziłbym dobrać dietę pod siebie, niż brać pierwszą lepszą. Jak się będziesz męczył na diecie, to tym większa szansa, że ją porzucisz, albo jak już dociągniesz do końca, to będziesz chciał sobie odbić i się odbije na wadze w górę. Ja np. jem 2-3 razy dziennie i to odpowiada mojemu stylowi życia. Jakbym miał jeść 7 posiłków dziennie (jak w tych wskazówkach wyżej), przy każdym pełne białko i niski IG, to by mnie szlag trafił po kilku dniach. I chyba niczym innym bym się nie zajmował, tylko planowaniem kolejnego posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dział odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
jak sie ma kwestia diety?

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie ma supli na ,,rzebe''
rzezba to odchudzanie,chociaz w twoim wypadku pewnie niepotrzebne,daj fotke i info o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627
Co do diety to zbytnio nie stosuje. Biegam codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bez odpowiedniego bilansu kalorycznego zmarnujesz pieniądze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
no to bedzies zmusiał zaczac ja stosowac jezeli liczysz na jakies postepy...
ale czy faktycznie potrzebujesz redukcji?
80kg przy 177cm nie powinno byc zle, masz jakies zdjecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627
Nie ma zdjec na kompie. No nie jest zle ale chcial bym jakichs konkretnych efektow po cyklu na rzezbe zapewne bym zaczal po malej przerwie cykl na jakims dobrym staku kreatynowym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
jak chcesz konkretnych efektów to konkretnie diata musisz sie zajac,
suple to tylko małe dodatki do całej reszty, roboty za Ciebie nie zrobia, to nie magiczne pigułki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie zaczynaj od dupy strony,od samych supli nie urosniesz,micha najwazniejsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 17 lat

Następny temat

Ocena zestawu

WHEY premium