SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYŻ + JAJAKA pakuje sie tym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
nie mam kasy na dobre zarcie ryz i jajka sa bardzo tanie dlatego jem tego bardzo duzo i bardzo czesto kilka posilkow dziennie , chcialem sie zapytac jak bardzo szkodzi czeste spozywanie jajek??? czasmi robie sobie kurczaka albo jakiegos kotleta , serek bialy ze smietana, ryz na zimno z konserwa rybna z tunczykiem np, ryz z jogurtem, ale i tak wpieprzam duzo jajek bo nie mam kasy . prosze o rade

ziolo

ziolo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hrhrhr a mialem zamiar
sadze ze nie sa takie zle jak sie i nich mowi - a przynajmniej nie sa tak zle jak mowia o nich rodzimi lekarze - szcegolnie ci starej daty - nie otwarci na nowe i nieraz lepsze rozwiazania nie mowiac o ich znajomosci nt diet lowcarb ...
co chcesz wiedziec ?

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
nie ma profilu nie wiem ile masz lat ale jesli jesteś już po okresie dojzewania możesz jeść dużo jajek!

"Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy"

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
ryż z jogurtem,tuńczykiem ,zapiekany z warzywami,owocami itp.żryj ile popadnie ale nie z jajkami.max 4-5jajek w tygodniu.chodzi w tym głównie o żółtko.same białko z jajka jest najlepsze i je można jeść więćej.dlatego nie przesadzaj.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
JA GDZIES OSTATNIO PRZRCZYTAŁEM ZE JAJKA NIE ŚĄ WCALE SZKODLIWE JAK KAZDY UWAŻA, JA JEM KOŁO 8 W TYGODNIU I JEST WSZYSTKO OK.

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 831
troche rozne te opinie, tak jestem po wieku dojrzewania mam 20 lat. A czy moge jesc same bialka i czy w duzych ilosciach??zalozmy jedno zyltko i kilka bialek??

ziolo

ziolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
jasne że możesz

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
według mnie 8 jajek w tygodniu to wcale nie dużo ja jem 15 białka możesz śmiało!

"Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy"

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
witam ja sie chcialem zapytac co do tego tematu z jajkami :) bo ja mam 17 lat i wlasnei tesh slyszalem rozne historie o tych jajkach mzo emi ktos powiedziec ile ja moge sporzywac jajek ?

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
ja widziałem wykres w jakiejś gazecie i był jeden przedział między 15-20 dopuszczone jest do 5-6 jajec w tygodniu.jak mówiłem to główna wina zasranego żółtka.można przy nadmiernym spożyciu jajec sie nabawić.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Głupoty.
Ja zjadałem zimą do 40 jajek tygodniowo i nic mi nie jest.Mój znajomy z siłki zjada 15 jajek dziennie.Nic mu nie jest.
Teraz mam przerwe w treningach,ale i tak średnio 9 sztuk tygodniowo pochlaniam i nic mi nie jest.Od poniedziałku wznawiam trening więc pewnie minimum 15 sztuk na tydzień poleci.
Pozdro.
ps. Japończycy wcinają około 300 sztuk rocznie,i nic im nie jest.Dziwne?

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
To ze na razie nic Ci nie jest nie znaczy ze jest wszystko wporzo. Żółtka podobno źle wplywaja na potencje a to czy spozywajac duze ilosci jaj jest sie nadal plodnym mozna sprawdzic tylko laboratoryjnie albo tradycyjnie - zrobic dzieciaka
Choc ja sie tej drugiej próby na razie na pewno nie podejme
A jajek jem z 5 na dzien z czego gora 1-2 zoltka

pozdro

EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kafka o poranku?

Następny temat

I'm Back

WHEY premium