SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RYŻ + JAJAKA pakuje sie tym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
prosze jedzcie dalje po 20 tygodniowo.tera nic wam nie będzie ,a potem.impotencja,nadciśnienie,choroba wrzodowa itp.nie mój biznes.ja tylko doraadzam

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
żółtko nie jest tak szkodliwe jak sie mowi...ten cholesterol itd. -bzdury!
ja nie polecam jesc np. na noc duzo zołtka bo maja tluszcz tylko temu wole zjesc z 6 bialek i 1-2 żółtka:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehehehehehe
Dokładnie tak jak Ziki pisze,żółtek nie poleca się głównie ze względu na zawarty w nich tłuszcz,co ja osobiście uwazam zresztą za lekka przesadę.
Panowie,młody,zdrowy chłop,niepalący,rzadko pijący mający organizm zdrowy jak kosmonauta nie ma prawa dostać "impotencji" co jest śmieszne,ani bezpłodności.O jajka można się martwić po 30 roku życia,ale wtedy nie będe musiał jeśc ich tyle,bo mam nadzieje że bedzie mnie stać na suple i odrzywki,o podobnym zaawansowaniu technologicznym co w Stanach.
Bzdury to są panowie.Jajka zawierają zarówno cholesterol zły,jak i dobry.Nadmiar złego cholesterolu dla zdrowego młodego organizmu nie stanowi przeszkody.Robiłem sobie badania krwi i wszystko jest ok.Potencja?Pierwsze słysze.Trening wzmagający wydzielanie teścia raczej poradzi sobie z jajkami...
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
ja z kolei mam znajomego ktoory wcinal doozo zoltek i po 2 miechach zaczelo go poklowac serce
nie wiem czy to mialo jakis zwoiazek ale zaczal jesc same bialka i boole ustapily

ja z kolie robilem sobie codziennnie koktail(mleko+mleko w rposzku+banan+2SuRoWE białka)

i stalo sie os starsznego

statystycznie na 1000 jaj 2 sa zakazone bakteria salmonellozy

no i ja trafilem na takie zakazone tak wiec goraczka skoczyla mi do 42 stopni celsjusza (bialko scina sie w tej temperaturze) zaczalem biegac do kibla przez cala noc ,doslownie w najdlooszych odstepach co 30 min
a na droogi dzien wywieziono mnie do szpitala
jak juhs tam dojechalem to bylem tak odwodniony ze jak mi pobrali troszke krwi i kroploowy mi wbili to stracilem na chwile przytomnosc
no i tam lezalem przez 3 czy 4 doby bez chwili snu ,zadnego jedzenia i picia,ale za to biegalem minimum 3 razy na dobe do kibla(biegunka) i czesto zdazal sie bonus z wymiotami (jako ze ni mialem czym wymiotowc wymiotowałem krwia no i gardlo mi tak opoochlo ze nawet wody nie moglem przelknac) no i po tej ktoorejs tam dobie i po jakis 25 litrach rozmaitych kroploowek temperatura spadla mi w koncu do ok 38
i w sumie lezalem w szpitalu 13 dni
w tym czsei schudłem pawie 10kg (dodam ze byly t o czyste miesnie bo nie mialem tlooszczyku) czyli na bicepsie spadlo mi 3 cm ,na przzedramieniu tesh ok 3 ,na udzie 6cm ,w pasie kolo 8 i jak wyszedlem ze szpiotala to wazylem 60kg przy 175 cm wzrostu

tak wiec gdyby przypdkiem ktos mial ochote zjesc surowe jajeczko to RaCZEJ mu tego odradze


...:::no troche sogoow by sie przydalo bo na razie to z nimi cienko /z goory dzienx heh\:::...

< have no fEAR >

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Heh ładnie.....nie polecałbym równiez nikomu jajek surowych,aja sam w zyciu surowego bym nie zjadł.Ponadto jak wioadomo białko jajaj najlepiej się wchłania 8 nie surowe ale gotowane lub smazone..
Z tymi jajami to trafiłeś jak ja z gumkami..Niby nie powinny pękac,a jednak w ciągu ostatnich wakacji pekły mi 3 sztuki..a same Durexy(gówna).
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
noi ładnie te jajka ci zdrowie usrały.dlatego chyba lepszy jest ovpol.tani ,dobry i pewny.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Mietki to teraz na alimenty a nie na suple kasa pojdzie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4863
Miętki:no niezle musiales chalpnać w tego goomiaka ze ash pękł
aha i a propos suowe bialko dwalaem do koktailu i miksowalem a jezeli jesz jajko na miekko lub smazone nie dokonca sciete to jak jest zakazone to i tak nic coi to nie pomoze ja swoje zawsze parzylem ale to nic nie daje dokladnioe sie wypytalem doktoroof
czyli jajeczka tylko na twardo i scieta jajecznica


dawc sogi za ostrzezenie ja wamn dam ehhe


...:::no troche sogoow by sie przydalo bo na razie to z nimi cienko /z goory dzienx heh\:::...

< have no fEAR >

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
W sumie nic sie nie stało,ale strach był niezły....
Nie wiem jak wy,ale ja zamierzam wcinac jajca ile wlezie.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam pytanko dotyczace oczywiscie jajek :) Chce przytyc, i to szybko! Od jajek sie tyje tak?? Ile mam wkoncu ich jesc, bo tu sa sprzeczne opinie i dotycza raczej plci brzydkiej ;) Mi impotencja nie grozi, tak wiec..???

a_nusia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kafka o poranku?

Następny temat

I'm Back

WHEY premium