SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROZSTĘPY !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
Witam bracia forumowicze ! Zaczne tym ze nie cwicze regularnie ,ot bruszki i pompki ...jakis trening ewentualnie troche biegam .Nie w tym jednak rzecz.Mam 18 lat,190 cm.wzrostu ,78kg.(na czczo) .Na plecach mam rozstepy.Prawdopodobnie spowodowane wiadomo za szybkim rozrostem.Smarowalem je mascia specjalna do tego przez okolo poltora miesiaca...niby sie zmniejszyly ...ale kazdego dnia wyglado to wlasciwie inaczej ...;/ Chodze dodatkowo na solarium co chyba przeszkadza temu ale nie jestem pewien poniewazn opalanie uwidacznie je momentami tylko ,w inny dzien zas pomniejsza...Co moge z tym zrobic ...? Czy mam przestac chodzci na solarium ? Czy znacie jeszcze inne jakies alternatywne sposoby ? A moze mielisice kiedys tez rostepy i zeszly wam one same z wiekiem ?Prosze o obszerne wypowiedzi-POZDRAWIAM ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozstępy nie schodzą z wiekiem,jak się ich "dorobisz" to będziesz je miał do końca życia Można jedynie spowodawać że będą mniej widoczne (bledsze) ... ale i tak zostaną.

W jaki sposób się ich nabawiłeś?Jak bardzo są widoczne?

Ja na plecach mam malutkie sine paski (ledwo je widać) ale to raczej nie są rozstępy bo ćwicze od niedawna,o ile się nie myle to mam je od dosyć dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Poszukaj w dziale „Fitness”.

Pozdrawiam Stary Grizzly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
W 1000% rozstępów mozna sie pozbyć jedynie przez operacje plastyczną. Są środki dostępne w aptekach dla kobiet w ciąży (min.)żeby je jakoś zaretuszować. U zawodowych kulturystów niewidać rozstępów tylko dlatego bo używają bronzera i są opaleni.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he he chciałbym widzieć rozstępy od zawodowych kulturystów-koksirzy.

PS.Po co oni smarują się tym brązowym badziewiem,podkreśla to kształt mięśni?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Rozstępy ci nigdy nie zejdą, chyba że jak powiedział to duramen - operacja A maści sa tylko zeby nie były one tak ukwione i widoczne, po posmarowaniu rostępy bledną i nie są już tak widoczne ale napewno nie znikają

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
wiesz co tomciu , kiedyś tu na forum któryś z modów - już go chyba tu nie ma - powiedział coś takiego :

rozstępy są to blizny po walce z żelastwem , że jeśli je masz to przeżyłeś walke o mięśnie i ją wygrałeś

też tak myśle , ja też mam rozstępy : podpachami , na tricu troche , na bocznych udach - ale cieszę się z nich i dumnie je nosze bo wiem że to dlatego że mi mięcho urosło i ze ide do przodu a nie że się cofam albo że tłuszczem obrastam

tego się nieda wyeliminować , trzeba się s tym pogodzić , a i zauważyłem że dużo dziewczyn lubo jak troche takich masz - słyszałem że zbaczy to że jesteś tak wielki że nawet twoja skóra za tobą nie nadąża różnie

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
Nie mam pojecia jak sie ich nabawilem.Wlasciwie przyszle same ;/.Sa one stosunkowo qrde mocno widoczne -niestety.Chodze na solarium tak jak napisalem zeby je retuszowac i smaruje mascią ale martwi mnie fakt ze tak jak piszecie nigdy mi nie zejde.Nie cwicze wlasciwie ,tyle co trenuje tenis i biegam.Takze dziwie sie skad one są ???!!! Moze dlatego ze jestem wysoki-190cm.-i cialo nie nadazylo ;/.Ale dziwie ze sa one wogole...Moi kumple tak nie maja ...Pozdrawiam prosze o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
ja jestem w twoim wieku i od 2 lat mam takie ozstepy na plecach. Zrobily mi sie zanim nna silke zaczelem chodzic. nic na to nie poradzisz. dwoch kumpli u mnie tez tak maja. ja mam 184cm, kumpel 195cm a drugi tylko 174 i tez je ma. Nie wiem od czego to zalezy. pewnie jakis niedobor witam ze skora jest slabo ciagliwa.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
kliknij w wyszukiwarce !! Rozstepy juz nigdy Ci nie zejda ! Rozstepow raczej nie powinno sie opalac - nie jest to polecane gdzyz skora sie wysusz etc. Kup sobie masc na zamowienie z mocznikiem ! sklad masz podany w ktoryms poscie :) Milego czytania

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
w rozstępach wcale nie chodzi o brak witamin tylko o jędrność i nawilżenie skóry , niestety dla tych co mają rozstępy , świadczy to o tym że mają je dlatego że ich skóra , jakby to powiedzieć , taka już jest

tzn. możesz starać się zapobiegawczo , nawilżać kremami czy czymś tam ale jeśli masz skłonność do wysuszania skóry , jeśli twoja skóra ma skłonność do utraty wody , to żebyść się kompał w tych oliwakch czy czymś to i tak będziesz je miał

solarium niestety wcale ci nie pomoże , popierwsze jeszcze bardziej wysuszy ci skóre i rozstępy mogą ci drastycznie wzrosnąć a po drugie , jedyne co z rozstępami możesz zrobić to wybielić kremami , wyobraź sobie opalona skóra , brązowy kolorek a tu białe pręgi na plecach , no bo rozstępów opalić się nie da - no i sam widzisz ze lepiej być bladawym i wybielać rozstępy ( jak już ci tak przeszkadzają ) - aniżeli opalać się na brąz i chodzić z białymi pręgami/bliznami na plecach jak po chłoście

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebells / BABA

Następny temat

Plan treningowy, pomóżcie !

WHEY premium