SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU na METANABOLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 214 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2706
Wszyscy krytykują a mnie się podoba twój wygląd - nie za chudo, nie za grubo Sog poszedł. Mam pytanie jakie wyniki w mc i przysiadzie bo te ćwiczenia są wyznacznikiem siły zwłaszcza mc, a nie ława.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jako ze jestem w temacie bo sam skonczylem 5 dni temu cykl na metce i bardzo mnie ciekawilo jak wyjde w stosunku do Ciebie. Bo akurat zalozyles temat jak ja mialem zaczynac cykl. Ja sam z siebie bylem bylem w miare zadowolony po cyklu ale teraz jak czytam twoje rezlutaty to jestem zadowolony:) Byl to moj pierwszy cykl na "czyms" mocniejszym od odzywek. Ja przed cyklem wazylem okolo 82kg, teraz okolo 85kg, czyli na wadze szalu nie zrobilem, jakies 3kg. Wody staralem sie nie pic jezeli nie trzeba bylo by nie naciągało, malo tego nie mialem diety. Pilnowalem jedzenia aby jesc duzo posilkow z ogromna iloscia wegli ale jako takiej diety nie mialem. Przed cyklem kostke na brzuchu mialem i nadal mam<robie brzuch>, dziwnie w srodku cyklu mialem wrazenie ze mnie nawet troche wyrzeźbiło... Jestem tydzien po cyklu waga w miare stoi w miejscu, sila nie spada. Odnosnie sily to przed cyklem: plaska max 120-125kg, teraz 140kg. Bary konczylem na ostatniej serii 70kg, teraz 90kg. W łapie przed w lewej 39,5cm w prawej 39, teraz w lewej 41, w prawej 40,5. Sila na bica przykladowo robilem 4 serie hantelkami o wadze 25kg po 8 powtorzen na 1 reke, teraz tyle samo tylko ze hantelkami o wadze 32kg. Martwy przed cyklem robilem 140kg tak z 4 razy na ostatniej. W trakcie cyklu martwy odpuscilem i nie robilem. Wczoraj wrocilem na martwy i na ostatniej seryjce 2x160kg poszlo by jeszcze spokojnie z 2 razy ale zawsze robie z "luzem" to cwiczenie.

Mimo wszystko gratuluje efektow i powodzenia dalej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s1ned 140 bierzesz na klate ale w martwym max robisz 160 ładny z Ciebie bajkopisarz. Wody na cyklu sie nie ogranicza by nie pociagło tylko ogranicza się sód, a dowala się potasu. W ogole to wszystko co napisaleś to jest dowód, ze niektórzy SAA powinni sobie odpuścić na dłuższy czas.. a zwłaszcza osobniki bez diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm...wytlumacz mi co wedlug Ciebie w tym co napisalem jest bajka? 140kg mam na klate maxa bo probowalem a na martwy nie robie nie robilem i nie bede robil maxa. 160kg podnioslem wczoraj na ostatniej seryjce a nie ze na maxa. Martwy jest bardzo dobrym cwiczeniem i trzeba go robic ale nie bede szalał bo jak za rok padnie mi gdzies fizycznie robic to sie zj*ebie za przeproszeniem jak bede mial zryty kregosłup. Niby jak sie robi poprawnie to nie powinno sie nic stac ale nigdy nic nie wiadomo dlatego robie mc zawsze z luzem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5793
"Wody staralem sie nie pic jezeli nie trzeba bylo by nie naciągało, malo tego nie mialem diety. Pilnowalem jedzenia aby jesc duzo posilkow z ogromna iloscia wegli ale jako takiej diety nie mialem. Przed cyklem kostke na brzuchu mialem i nadal mam<robie brzuch>"
zmiażdżył mnie ten tekst =D wiedza z dupy
A do autora postu:
Gratuluje cyklu, popracuj nad dietą, wprowadź sobie cykliczność w diecie i treningu, redukcja/masa nawet jeżeli uważasz że nie masz jeszcze dużo masy rób redukcję, wyczulaj organizm na węgle, potem masa + ewentualnie SAA, efekt będzie dużo mocniejszy. Nie przejmuj się krytyką.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moze nie wiedza z dupy tylko brak funduszy na porzadna diete?? Chyba ze smiejesz sie z tej wody, to fakt przyznaje nie wiedzialem z tym sodem i potasem
Dziękówa. Na diete mnie nie stac za bardzo, cyklicznosc w treningach jest zachowana w miare:)
A krytyka trzeba sie przejmowac tylko tą która jest właściwa...



Zmieniony przez - s1ned w dniu 2010-11-13 18:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
ile ci wyszlo tej mety?? równe 100tab zjadłeś?? czy tam jeszcze jesz,opisz dokladniej jak było od kiedy poczułes działanie,kiedy była juz widoczna pompa i jak z apetytem czy sie poprawia?? interesuje mnie twoja relacja bo sam bede niedługo mete szamał,czy ogolnie polecsz ta mete itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
s1ned-no to w takim razie pieniadze przeznaczone na SAA,powinny zostac przeznaczone na diete mysle ze efekty tez by byl dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690


znalazlem stare zdjecie wiec zrobilem w tej samej koszulce

normalne zdjecia NIE OD LUSTRA w piatek


Americanko- zjadlem nie duzo ponad 100, mysle ze ok 120. Pierwszy tydzien pieknie puchlem z treningu na trening wszystko szlo, pompa juz na drugim treningu lepsza.
Poprawy apetytu nie odczulem. zaluje tylko ze nie polecialem stalej dawki 35mg tylko 25/25/35/35/35/25, ogolnie mete moge polecic, choc nie wiem jak by bylo na innej. Nic mnie nie boli, a oslonki jem w kratke jak pamietam to wezme jak nie to nie.

Syltron- mc nigdy w zyciu nie robilem, dopiero niedlugo zaczne. Nog tez nie robie, moze raz na 2 tyg. Nie zjezdzajciem nie za to odrazu, wiem ze grzesze i obiecuje poprawe

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2010-11-13 21:56:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-11-13 22:03:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl prosze o rade

Następny temat

2 cykl prolka

WHEY premium