SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU na METANABOLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
zdjęcia gdzie jesteś po treningu w szatni/ z lewej przed metą prawa po widać delikatną różnice po rękach i barkach, fakt faktem szału nie ma ale po 1oo metki nie ma co się spodziewać tego szału. Ostatnie foty bez treningu zbyt wiele nie pokazują mięśni

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Beznadzieja.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
przedramie poszlo ladnie a te ostatnie foty slabo jakosciowo dlatego tak jada zrob lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
zrobie po cyklu juz. Wazne, ze ja jestem zadowolony z cyklu, a to chyba najwazniejsze, aczkolwiek wiem ze moglo byc lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
Trze było omke do tego dodać to by był efekt pożądany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14650
Tak jak już ktoś wspomniał zdjęcia są kiepskiej jakości także niewiele widać, na koniec cyklu wstaw parę fotek to wtedy zobaczymy co z tego wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Mi też się wydaję, że wina zdjęć jak chcesz porównać zdjęcia jeśli nie masz wcześniejszych w tych samych pozach i w takim samym świetle. Poproś kogoś żeby zrobił Ci zdjęcia w pozach podstawowych bo co to za fotka z kom w ręku ala nk. Moim zdaniem jeśli Ty widzisz znaczną poprawę to jest dobrze ale skoro chciałeś podjąć się relacjonowania cyklu to zadbaj o to żebyśmy też mieli szanse zobaczyć efekty. Wydaję mi się też, że szkoda zdrowia i czasu na tak niepewną mete może to też jest powodem słabej formy ludzie dzisiaj jest 11 listopada pamiętajcie To co nasze Polskie jest najlepsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 764
no fakt takze gratuluje przeprowadzonego cyklu wazne ze autor jest zadowolony!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
tak jak pisal ktos wczesniej po cyklu poprosze kolege o zdjecia i wrzuce, moze lepiej wyjdzie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 164
dawaj te nowe foty najlepiej obok siebie z okresu przed cyklem i po cyklu tak będzie lepiej porównać
1

życie jest za krótkie by być małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl prosze o rade

Następny temat

2 cykl prolka

WHEY premium