SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko o splita

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Witam tak wyszlo ze mam tylko 3 dni dla silowni czy moze byc Split 3x w tyg a nie jak zawsze 4x? czy w ogole to nie jest oplacalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
grimgir - rozmyslalem ze nad opcja by podzielic partie miesni na kazdy odzielny dzien bo tylko przeciez 2 razy mam mma 2x to przed treningami mma bym robil plecy 1h odpoczynku po treningu zsilki i dopiero mma a drugi trening mma to by byly nogi ponad 80 min przerwy pomiedzy treningiem mma a silownia moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Nie wiadomo nic o Tobie, nie wypelniles ankiety ani profilu, ale ogolnie 3 dni to zawsze bedzie za malo. 4 to zelazne minimum dla sredniozaawansowanego zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Mozna powiedziec ze jestem amatorem w tym sporcie ale cwicze sporo nie moge tych 4 dni poniewaz mam 2x w tyg + 2xAngielski + 3 silownia mi wypada aczemu nie pasuje 3?
Przeciez

1 Klata + bic + brzuch
2 Barki + Nogi + Kaptury
3 Plecy + triceps + Przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Poniewaz nogi powinny miec osobny dzien.
https://www.sfd.pl/Trening_nóg_z_barkami__>_kto_ma_rację_-t627845.html

Na 3 dni nada sie ktorys z tych podzialow:

Plecy + tył barków + biceps
off
Klatka + przod/bok barków + triceps
off
Nogi + brzuch
off
off

Plecy/klatka + brzuch
off
Barki + triceps + biceps
off
Nogi + prostowniki
off
off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Chcicalem dodac ze moge tylko cwiczyc Sobota + niedziela i jeszcze nie wiem ktory to bedzie dzien tygodnia piatek,czwartek lub wtorek.


PS:Czy powiecmy cwicząc 3 dni pod rząd nie bd duzy problemow ??

Zmieniony przez - hCe w dniu 2010-09-11 01:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Na pewno nie jest to najoptymalniejsza droga do rozwoju. Przydalyby sie jednak przerwy miedzy treningami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
No wiem wiem ale poprostu narazie nie ma takiej opcji to mozna robic tak ze pon i sroda mma a pt/sobota/niedziela silownia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Mam pytanie a moze byc tak ze kazda partia bd trenowana odzielnie powiecmy poza ramionami (Triceps +Biceps) Bo tatko mogl bym cwiczyc odrazu po szkole to zostalo by mi do Treningow MMA 1h przerwy :) Moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Moze najpierw poczytaj o cwiczeniach a nie zadajesz miliart pytan ktore juz dawno były wałkowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
manieqq moze przeczytaj ze juz cwiczylem i w ogole wiec sie pytam czy tak moze byc bo nigdy tak nie robilem a jak nie umiesz pomoc to nie spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
Manieq- odpowiedzi bez przemyślenia nie wnoszące tak naprawdę nic do tematu- zachowaj dla siebie ponieważ robią tylko bałagan.

hCe- nie wiem czy masz problemy z czytaniem i rozumieniem, ale wyraźnie poproszono cię o spełnienie wymogów regulaminu- ANKIETA.
Chcesz pomocy a sam nie współdziałasz.

Dwa. Kolego, jasno sprecyzuj wreszcie jaki masz problem. W sensie które dni ostatecznie są do wyboru pod trening na siłowni. Nie zastanawiaj się na forum bo my twojego harmonogramu tygodnia nie znamy.

Jedno jest pewne 3 dni pod rząd siłowni- marny pomysł. Nie jest to najlepsze patrząc już i tak na to, że zbijasz całość w 3 treningi( optimum byłoby 4, ale jak nie możesz trzeba kombinować).

A więc napisz jak ostatecznie z czasem i wypełnij ankietę.

Jedna z propozycji to np.
- jeśli miałbyś w weekend robić 2 treningi pod rząd a 3-ci gdzieś na tygodniu to:
... weekend( trening 1- push, trening 2- pull) kilka dni wolnego- trening 3- nogi
... weekend(trening 1- push, trening 2- nogi) kilka dni wolnego- trening 3- pull

lub inne wersja to np.
- 1.duże lifty/ góra 2.duże lifty/ dół 3. izolacje/góra+ dół

Kwestia jak będzie z czasem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na masę dla znajomego

Następny temat

Do oceny

WHEY premium