SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnoscie cyklu! Prosze o pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
Witam. Mam male pytanko do was odnosnie mojego przyszlego cyklu. Co bedzie lepszym rozwiazaniem STORM+MONO czy STORM+AAKG oczywiscie do tego jakies witaminki,dieta itd. Moze macie lepsze rozwiazania,połaczenie??

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ja osobiście nie laczę mono i staków razem- tzn. rownolegle[np. po jednej porcji]
jeżeli używam mono to jedynie "do podbijania" wagi- i tylko jako faza nasycenia... daje to szybkie i dośc dobre rezultaty, natomiast na bawienie się z mniejszymi dawkami i przez dluzszy czas[calego czy nawet pól cyklu] poprstu szkoda mi czasu bo wiem, ze staki wtedy juz zadziałają lepiej- mam to juz wyprobowane przez lata cale[w każdym razie taki jest mój "prywatyny schemat"]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
IMO to bym polaczyl storma z shockiem.. sam jade tereaz na tym drugi raz.. i calkiem nie zle efekty mam...)) ale oczywiscie piorytetem jest dieta.. ;]

moze ktos inny bedzie mial lepsze polaczenia.
podro:)

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
nie watpie w efekty ale cena tez chcialem dwie rzeczy polaczyc miedzyinnymi dobry stack + coś (ogolnie do 200zl).. bo takie rzeczy jak witaminy carbo itd to podstawa. Chlopaki pomozcie

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napisz cos wiecej; czemu akurat storm i coś tam- na co nie jesteś zdecydowany...?

a może mono plus coś jeszcze... np. aakg, zma itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
no to jak chcesz cos dobrego i tanszego kupic to mozesz jeszcz cos takiego zrobic...
storma+ creatyna phosphate 5000... brat tak mial
ja sam bralem ta kreatyne solo.. i czasami przeholowalem z dawkami co na po 2 min okazalo sie ze wygaldalem jak burak czerowny bo calego mnie gotowalo.. ale kopniaka to rownego mialem. a co najwazniejsze po trenie mialem na tyle sily ze moglbym powtorzyc go jeszcze raz..

moze sie ktos jeszcze wypowie..

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
nie wiem co dodac do stacka zeby to bylo dobre polaczenie. Mam za soba pare cyklow z mono i cp. Teraz chcialem cos lepszego wrzucic. Jezeli masz jakoms lepsza propozycje stacka to mozesz napisac chetnie wyslucham. Noi co bedzie najlepsze do tego stacka? Cel glównie to masa i sila z przewaga na mase

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
jeżeli z mono to na moje lepszym rozwiazaniem było by dać do tego np shocka. lub jak apokalipsa napisał

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-14 16:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
jestem zdecydowany na stacka jakiegos dobrego tylko pytanie co do tego? tylko nie piszcie zeby dodac kolejnego stacka bo ciezko z kasą.. tak jak mowilem najlepiej do 200-220zl za obydwie rzeczy

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Stack lub no booster + mono i w zupełności wystarczy. jeszcze Ci kasa zostanie a jaki stack to już ciężej coś doradzić bo ilu użytkowników tyle opini.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-14 16:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
czyli najlepsze połaczenie bedzie jednak stack+mono?? bo widze ze starczy na dluzej. Ale czy efekty powinny byc zadawalające? ktos tak laczyl z was?

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Wielu trenujacych tak robi i to dobre połączenie ale czy będzie to najlepsze rozwiazanie to nikt tego Ci nie zagwarantuje, zależy od kilku czynników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3 + nitro energizer?

Następny temat

Suple

WHEY premium