SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
Witam !
Chciałbym się dowiedzieć co jest najlepsze na pierwszy cykl
(iniekcyjny). Za sobą mam już 2 lata siłowni/ - podstawowe suplementy :białko, carbo i kreatynka no i dwa cykle mety (jelfa).
Po każdym z nich dosyć dobre efekty. Ale po każdym z nich miałem pecha.. choroba, wyjazd etc. i spadało. Planuje teraz wziąć jeszcze jeden cykl metanabolu i po przerwie.. coś w płynnej postaći. Czytałem dużo postów.. ale nie wyczytałem konkretnej odpowiedzi. LICZE NA POMOC :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 18

Waga: 60

Wzrost: 175

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna, metanabol

Uprawiane inne sporty: boks

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -

ilość dni wolnych od kreatyny: 200+

przewidziane finanse na cykl: 300

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
tak tak.. wiem :) Proteinowa ^^
No dobra.. posłucham się Was panowie.. i zwrócę uwagę na miche.. a nie na farmakologiczne rozwiązania.
Dzięki Wam za wyrażenie swojego zdania :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
Dodam do tego jeszcze.. że pilnuje tego co jem.. więc odpowiedzi typu jedz dobrze..są zbędne. Mam ektomorficzny typ budowy ciała. Wyniki siłowe też mam napisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
nie ten dzial
chyba, ze chodzi ci o suple jakie dobrac do cyklu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
no to jak już sie pomyliłem.. to chociaż powiedz mi.. co robić żeby utrzymać przyrost? jakie suple lub inne środki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10970
Ja *******e, osiemnastolatek, 2 lata stażu, 15 kg niedowagi i 3 cykl na mecie. Coś tu jest nie tak...
Prawdopodobnie dieta i trening są do dupy

Keep it simple, Stupid!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
fakt faktem, jesli po dwoch cyklach na saa wazysz 60kg, to w moim przekonaniu gdzies popelniasz gruuuby bład. Obstawiam (malo odkrywcze to bedzie), ze TRENING i/lub DIETA.

Jesli chodzi o pilnowanie tego co jesz - to zwracam uwagę na podstawowy aspekt diety - czyli ILOŚĆ. Jesz nie tyle nie to co trzeba, ale za mało po prostu. W Twoim wypadku potrzebne są regularne zakupy w spozywaczaku, 5 - 10kg gainera, 1 - 2 butelki MCT, i lektura:

https://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-08-02 10:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Rzeczywiście ciekawe warunki fizyczne i to po wspomaganiu metandienonem. Pozwolę sobie na złośliwość:
Bo widocznie było za mało zupek chińskich w diecie!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
Najwięcej ważyłem 65 kg. Ale zawsze wracało do normy.. czyli tak ok 60. Co do mety.. były to krótkie i delikatne cykle.. lekarz ( zaufany^^) dał mi 2x40 tabletek.
Diete staram się pilnować jak najbardziej. Jem dwa obiady dziennie.. syte śniadanie.. właściwie dwie kolacje.. jedną koło 19-20 i drugą koło 21-23. I między głównymi posiłkami.. białko, jogurty, sery itp itd. O dziwo.. moge dużo pomieścić.. ale nic z tego. Wracając do mety.. poszedłem do lekarza..powiedziałem co i jak..co on sądzi o takim specyfiku itp itd. kazał zrobić mi badania rożnego typu.. i dał dawke wskazaną.. w vademecum leków. I to było pod jego kontrolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
gratuluje lekarzowi rozumu.
brawo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
No skoro dał receptę.. wskazał odpowiednie badania.. to chyba wiedział co robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3604
A poza tym.. skoro saa nie są dla takich ludzi jak ja.. to mam rozumieć..że przeznaczone są one dla osób które łatwo nabierają mase, są już masywni itp itd.
trochę chyba mija się z celem? wg. mnie.. właśnie takie wspomagacze są dla ludzi którzy mają trudności z tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w sportach walki kobiet

Następny temat

kreatyna vitalmax

WHEY premium