SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kuro z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Kończę właśnie mój pierwszy makrocykl HST. Teraz czeka mnie dwa tygodnie SD podczas którego trzeba zrezygnować z jakiejkolwiek aktywności siłowej. Moje pytanie: od jakiego szczebla wagi cięzaru mam zacząć następny makrocykl? Nie wiem ile siły mi przybyło, a według zasad HSt nie można podczas dwutygodniowego roztrenowania tego sprawdzać ( czytałem gdzieś,że następny makro treba zaczynac od drugiego treningu z pierwszego makro, jednak uważam,że siła mi bardziej skoczyła i mógłbym zaczynać od większego cięzaru, ale nie jestem pewien i dlatego niechcę skończyć w martwym punkcie w którym nie mógłym przyjść do natępnego treningu bo miałbym za duży cięzar). I drugie pytanie, jak zmienić HST na program na rzeźbę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
A jeżeli nawet bym się pokusil na ten trening interwalowy to czy połączony on z treningiem HST i zbilansowana dieta pomoże mi się wyrzeźbić? Czy musialbym jeszcze dorzucuc aeroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
1 pytanie

mozesz przyjac ze do maksow dodajesz 5% ale jesli czujesz ze sila poszla wiecej mozesz dodac wiecej pamietaj ze odpowiednio na sd i jeszcze w dodatku dwu tygodniowym sd stare ciezary nie beda juz takie lekkie takze mozes smialo zostac przy 5% dodatku do maksów, jesli okaze sie ze dasz wiecej to poprostu rozlozysz serie

2 pytanie

przerobic hst na rzezbe ? a co tu przerabiac jedziesz z hst z dieta ustawiona na "zero" lub delikatny minus i masz rzezbe, jesli lecisz tylko 6 tygodni cykl to mozesz zrezygnowac z 15 i zrobic z 10,5 i negatywnymi.

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1645
A nie mozna zmierzyc maksow zaraz po ostatnim tygodniu negatywow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
ja napewno spardze w negatywach, bo przeciez o to chodzi ,zeby byc wiekszym i silniujeszym i nic lepiej nie zmotywuje do nastepnego hst jak poprawa rozmiarow i wyzsze maksy

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
A nie mozna zmierzyc maksow zaraz po ostatnim tygodniu negatywow??

nie widze takiej potrzeby, po co tracic czas na mierzenie kolejnych maksow jak mozna ten czas lepiej wykorzystac relaksujac sie na sd. ma to uzasadnienie gdy zmieniamy zestaw cwiczen natomiast przy tym samym zestawie jest to strata czasu. uzasadnie to dwoma rzeczami taktycznym roztrenowaniem i progresja stopniowo przeciazajaca miesnie. to one zagwarantuja przyrost niezaleznie od tego gdy dasz troszeczke mniej w twoim nowym maksie

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Jak sądzisz dorzucić sobie jeszcze aeroby do mojego HST?A jeśli tak to kiedy lepiej po treningu czy rano i jak długo nimi ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
skoro planujesz redukcje to bym dał hiit w dni nie treningowe

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Redukcja i rzeźba to nie to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
to samo ;) a czy ktoras czesc mojej wypowiedzi sugeruje ze nie to samo ? hehehe (przynajmniej ja uzywam tych terminow zamiennie)

aeroby to dosyc kontrowersyjny temat dlatego ciezko go poruszac poszukaj wielu opracowac na ten temat i wybierz swoja metode

ja bym robił hiit w dni nie treningowe

pozdrawiam

Zmieniony przez - x_pulse_x w dniu 2008-04-22 19:23:25

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Czy można trening interwalowy łaczyć z np. graniem w nogę? To znaczy np. w poludnie zagram w pilke nozna a wieczorem pobiegac wg treningu interwalowego? i jeszcze jedno czy poniższy tekst oznacza,że dla początkującego trening interwalowy trwa tylko 5 min?! BO trudno mi uwierzyc że mi to pozwoli zrzucic zbedna tkanke tłuszczową.
"PRZYKŁAD TRNEINGU INTERWAŁOWEGO

2min rozgrzewki np. przebieżka z wymachami rąk , skłony , rozciąganie mięsni dwógłowych i czterogłowych UD , rozciąganie łydek.

30 sek truchtu i 10 sek sprintu ==> Jeden Interwał


na początek proponuje zrobić 5 takich interwałów z czasem zwiększamy np 1 interwał co 1-2 tygodnie. "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

weider

Następny temat

fbw na redukcji

WHEY premium